1. kolo - 16.4.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
1 09:30 Nymburk Čelákovice C 6:0  
2 09:00 Český Brod Vrdy 6:1 >>>  
3 09:00 Kutná Hora Přišimasy 2:6  
2. kolo - 23.4.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
4 09:00 Čelákovice C Kutná Hora 5:5  
5 10:00 Vrdy Přišimasy 6:1 >>>  
6 09:30 Nymburk Český Brod 6:4  
3. kolo - 30.4.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
7 09:00 Český Brod Čelákovice C 6:2  
8 09:00 Přišimasy Nymburk 2:6  
9 10:00 Vrdy Kutná Hora 6:1 >>>  
4. kolo - 7.5.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
10 09:00 Čelákovice C Vrdy 3:6 >>>  
11 09:30 Nymburk Kutná Hora 6:3  
12 09:00 Český Brod Přišimasy 6:0  
5. kolo - 14.5.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
13 09:00 Přišimasy Čelákovice C 6:4  
14 09:00 Český Brod Kutná Hora 6:1  
15 10:00 Vrdy Nymburk 6:4 >>>  
6. kolo - 21.5.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
16 09:00 Čelákovice C Nymburk 4:6  
17 10:00 Vrdy Český Brod 2:6 >>>  
18 09:00 Přišimasy Kutná Hora 5:5  
7. kolo - 28.5.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
19 09:00 Kutná Hora Čelákovice C 2:6  
20 09:00 Přišimasy Vrdy 1:6 >>>  
21 09:00 Český Brod Nymburk 6:2  
8. kolo - 4.6.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
22 09:00 Čelákovice C Český Brod 4:6  
23 09:30 Nymburk Přišimasy 6:0  
24 09:00 Kutná Hora Vrdy 1:6 >>>  
9. kolo - 11.6.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
25 10:00 Vrdy Čelákovice C 6:1 >>>  
26 09:00 Kutná Hora Nymburk 0:6  
27 09:00 Přišimasy Český Brod 0:6  
10. kolo - 18.6.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
28 09:00 Čelákovice C Přišimasy 1:6  
29 09:00 Kutná Hora Český Brod 5:5  
30 09:30 Nymburk Vrdy 5:5 >>>  
Podzimní play-off
Semifinále #1 Zaječov Vrdy 4:6 >>> 3.9.2016
Semifinále #2 Vrdy Zaječov 6:4 >>> 10.9.2016
Finále #1 Slaný Vrdy 6:3 >>> 17.9.2016
Finále #2 Vrdy Slaný 3:6 >>> 24.9.2016
Základní část; skupina A
# Název Z V R P (K) Skóre B
1. NK Zaječov 10 8 2 0
58:
20
18
2. TJ Sokol Slaný 10 8 1 1
57:
22
17
3. SK Šacung ČNES 1947 Benešov C 10 4 1 5
35:
43
9
4. NK Osnice 10 3 1 6
37:
44
7
5. TJ Sokol Zvánovice 10 3 1 6
31:
47
7
6. KSK Mezouň 10 1 0 9
15:
57
2
Základní část; skupina B
# Název Z V R P (K) Skóre B
1. TJ Slavoj Český Brod B 10 8 1 1
57:
23
17
2. TJ Slavoj Vrdy 10 7 1 2
50:
28
15
3. TJ Lokomotiva Nymburk 10 7 1 2
53:
30
15
4. Nohejbal Přišimasy 10 3 1 6
26:
48
7
5. TJ Spartak Čelákovice C 10 1 1 8
30:
55
3
6. NK Sparta Kutná Hora 10 0 3 7
25:
57
3
Play-off 2016
# Název   Z V R P (K) Skóre B
1. TJ Sokol Slaný   4 3 1 0
23:
12
7
2. TJ Slavoj Vrdy   4 2 0 2
18:
20
4
3. TJ Slavoj Český Brod B   2 0 1 1
6:
11
1
4. NK Zaječov   2 0 0 2
8:
12
0

Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/63345/virtual/www/libraries/expose/core/processor.php on line 163