Rozlosování Okresního přeboru Kolín/Kutná Hora pro rok 2014

1. kolo – 12.4.2014 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
1 09:00 Konojedy Církvice 7:3  
2 14:00 Zruč n.S. Velké Chvalovice 4:6 Neděle 13.4.
3 14:00 Sendražice Čáslav B 5:5
>>>
Neděle 13.4.
Český Brod C - Volno
2. kolo – 19.4.2014 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
4 09:00 Velké Chvalovice Konojedy 2:8  
5 14:00 Čáslav B Český Brod C 4:6
>>>
Neděle 20.4.
6 14:00 Církvice Zruč n.S. 8:2 Neděle 20.4.
Sendražice - Volno
3. kolo – 26.4.2014 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
7 09:00 Sendražice Církvice 6:4  
8 14:00 Český Brod C Velké Chvalovice 7:3 Neděle 27.4.
9 14:00 Konojedy Čáslav B 10:0
>>>
Neděle 27.4.
Zruč n.S. - Volno
4. kolo – 3.5.2014 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
10 09:00 Velké Chvalovice Sendražice 5:5  
11 14:00 Církvice Český Brod C 7:3 Neděle 4.5.
12 14:00 Čáslav B Zruč n.S. 6:4
>>>
Neděle 4.5.
Konojedy - Volno
5. kolo – 10.5.2014 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
13 09:00 Sendražice Konojedy 2:8  
14 14:00 Zruč n.S. Český Brod C 3:7 Neděle 11.5.
15 14:00 Čáslav B Církvice 5:5
>>>
Neděle 11.5.
Velké Chvalovice - Volno
6. kolo – 17.5.2014 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
16 14:00 Český Brod C Sendražice 5:5 Neděle 18.5.
17 09:00 Církvice Velké Chvalovice 7:3  
18 14:00 Konojedy Zruč n.S. 8:2 Neděle 18.5.
Čáslav B - Volno
7. kolo – 24.5.2014 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
19 14:00 Český Brod C Konojedy 1:9 Neděle 25.5.
20 14:00 Čáslav B Velké Chvalovice 4:6
>>>
Neděle 25.5.
21 14:00 Zruč n.S. Sendražice 4:6 Neděle 25.5.
Církvice - Volno
8. kolo – 31.5.2014 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
22 09:00 Církvice Konojedy 2:8  
23 14:00 Čáslav B Sendražice 4:6
>>>
Neděle 1.6.
24 14:00 Velké Chvalovice Zruč n.S. 5:5 Neděle 1.6.
Český Brod C – Volno
9. kolo – 7.6.2014 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
25 09:00 Konojedy Velké Chvalovice 9:1  
26 14:00 Český Brod C Čáslav B 2:8 Neděle 8.6.
27 14:00 Zruč n.S. Církvice 7:3 Neděle 8.6.
Sendražice - Volno
10. kolo – 14.6.2014 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
28 09:00 Církvice Sendražice 6:4  
29 14:00 Velké Chvalovice Český Brod C 5:5 Neděle 15.6.
30 14:00 Čáslav B Konojedy 1:9
>>>
Neděle 15.6.
Zruč n.S. - Volno
11. kolo – 21.6.2014 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
31 09:00 Sendražice Velké Chvalovice 8:2  
32 14:00 Český Brod C Církvice 5:5 Neděle 22.6.
33 14:00 Zruč n.S. Čáslav B 5:5
>>>
Neděle 22.6.
Konojedy - Volno
12. kolo – 30.8.2014 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
34 09:00 Konojedy Sendražice 10:0  
35 14:00 Český Brod C Zruč n.S. 10:0 Neděle 31.8.
36 14:00 Církvice Čáslav B 6:4
>>>
Neděle 31.8.
Velké Chvalovice - Volno
13. kolo – 6.9.2014 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
37 14:00 Sendražice Český Brod C 9:1 Neděle 7.9.
38 09:00 Velké Chvalovice Církvice 4:6  
39 14:00 Zruč n.S. Konojedy 0:10 Neděle 7.9.
Čáslav B - Volno
POSLEDNÍ 14. kolo – 13.9.2014 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
40 14:00 Konojedy Český Brod C 9:1 Neděle 14.9.
41 14:00 Velké Chvalovice Čáslav B 4:6
>>>
Neděle 14.9.
42 14:00 Sendražice Zruč n.S. 9:1 Neděle 14.9.
Církvice - Volno

Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/63345/virtual/www/libraries/expose/core/processor.php on line 163