Konečná tabulka pro 2015:
1. Nohejbal Kostelec/ Konojedy 14 14 0 0
110:
30
28
2. TJ Slavoj Vrdy 14 10 2 2
89:
51
22
3. TJ Sokol Sendražice 14 9 2 3
86:
54
20
4. NK Petrovice I 14 4 4 6
64:
76
12
5. TJ Sokol Čáslav „B“ 14 5 2 7
58:
82
12
6. TJ Slavoj Český Brod „C“ 14 3 2 9
60:
80
8
7. TJ Jiskra Zruč n.S. 14 2 3 9
47:
93
7
8. NK Velké Chvalovice 14 0 3 11
46:
94
3

Rozlosování Okresního přeboru Kolín/KH pro rok 2015

1. kolo – 18.4.2015 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
1 09:00 Konojedy Velké Chvalovice 7:3  
2 14:00 Čáslav B Zruč n.S. 6:4 >>> Neděle 19.4.
3 09:00 Sendražice Petrovice I 8:2  
4 09:00 Český Brod C Vrdy 4:6 Neděle 19.4.
2. kolo – 25.4.2015 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
5 09:00 Velké Chvalovice Vrdy 4:6  
6 09:00 Petrovice I Český Brod C 6:4  
7 14:00 Zruč n.S. Sendražice 1:9 Neděle 26.4.
8 14:00 Konojedy Čáslav B 7:3 Neděle 26.4.
3. kolo – 2.5.2015 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
9 14:00 Čáslav B Velké Chvalovice 9:1 Neděle 3.5.
10 09:00 Sendražice Konojedy 4:6  
11 09:00 Český Brod C Zruč n.S. 3:7 Neděle 3.5.
12 09:00 Vrdy Petrovice I 7:3  
4. kolo – 9.5.2015 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
13 09:00 Velké Chvalovice Petrovice I 5:5  
14 14:00 Zruč n.S. Vrdy 1:9 Neděle 10.5.
15 09:00 Konojedy Český Brod C 8:2  
16 14:00 Čáslav B Sendražice 3:7 >>> Neděle 10.5.
5. kolo.- 16.5.2015 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
17 09:00 Sendražice Velké Chvalovice 6:4  
18 09:00 Český Brod C Čáslav B 4:6 Neděle 17.5.
19 09:00 Vrdy Konojedy 2:8 >>>  
20 14:00 Petrovice I Zruč n.S. 5:5 Neděle 17.5.
6. kolo – 23.5.2015 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
21 14:00 Velké Chvalovice Zruč n.S. 5:5 Neděle 24.5.
22 09:00 Konojedy Petrovice I 9:1  
23 14:00 Čáslav B Vrdy 2:8 >>> Neděle 24.5.
24 09:00 Sendražice Český Brod C 6:4  
7. kolo – 30.5.2015 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
25 09:00 Český Brod C Velké Chvalovice 6:4 Neděle 31.5.
26 09:00 Vrdy Sendražice 5:5  
27 14:00 Petrovice I Čáslav B 8:2 Neděle 31.5.
28 14:00 Zruč n.S. Konojedy 0:10 Neděle 31.5.
8. kolo – 6.6.2015 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
29 09:00 Velké Chvalovice Konojedy 3:7  
30 14:00 Zruč n.S. Čáslav B 4:6 Neděle 7.6.
31 14:00 Petrovice I Sendražice 5:5  
32 09:00 Vrdy Český Brod C 7:3  
9. kolo – 20.6.2015 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
33 09:00 Vrdy Velké Chvalovice 7:3  
34 09:00 Český Brod C Petrovice I 5:5 Odlož. 23.6.
35 14:00 Sendražice Zruč n.S. 9:1 Neděle 21.6.
36 14:00 Čáslav B Konojedy 0:10 >>> Neděle 21.6.
10. kolo – 27.6.2015
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
37 14:00 Velké Chvalovice Čáslav B 5:5 Neděle 28.6.
38 09:00 Konojedy Sendražice 6:4  
39 14:00 Zruč n.S. Český Brod C 5:5 Neděle 28.6.
40 09:00 Petrovice I Vrdy 3:7  
11. kolo - 29.8.2015 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
41 09:00 Petrovice I Velké Chvalovice 8:2  
42 14:00 Vrdy Zruč n.S. 7:3 Neděle 30.8.
43 09:00 Český Brod C Konojedy 2:8 Neděle 30.8.
44 14:00 Sendražice Čáslav B 9:1 Neděle 30.8.
12. kolo – 5.9.2015 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
45 09:00 Velké Chvalovice Sendražice 2:8  
46 14:00 Čáslav B Český Brod C 6:4 Neděle 6.9.
47 09:00 Konojedy Vrdy 7:3  
48 14:00 Zruč n.S. Petrovice I 3:7 Neděle 6.9.
13. kolo – 12.9.2015 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
49 14:00 Zruč n.S. Velké Chvalovice 7:3 Neděle 13.9.
50 09:00 Petrovice I Konojedy 2:8  
51 09:00 Vrdy Čáslav B 5:5  
52 09:00 Český Brod C Sendražice 4:6 Neděle 13.9.
Poslení 14. kolo -19.9.2015 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
53 09:00 Velké Chvalovice Český Brod C 2:8  
54 09:00 Sendražice Vrdy 0:10  
55 14:00 Čáslav B Petrovice I 6:4 Neděle 20.9.
56 09:00 Kostelec Zruč 9:1  

Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/63345/virtual/www/libraries/expose/core/processor.php on line 163