1. kolo – 16.4.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
1 14:00 Petrovice I Velké Chvalovice 5:5  
2 09:00 Sendražice Konojedy 6:4  
3 10:00 Sázava Zruč n.S. 6:4  
4 09:00 Vavřinec Český Brod C 6:4 Neděle 17.8.
5 14:00 Velim Čáslav 1:9  
2. kolo – 23.4.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
6 09:00 Konojedy Petrovice I 3:7  
7 09:00 Český Brod C Sázava 5:5 Neděle 24.4.
8 09:00 Velké Chvalovice Vavřinec 1:9  
9 14:00 Zruč n.S. Velim 6:4 Neděle 24.4.
10 10:00 Čáslav Sendražice 7:3  
3. kolo – 30.4.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
11 09:00 Vavřinec Čáslav 6:4  
12 09:00 Konojedy Zruč n.S. 4:6  
13 14:00 Velim Velké Chvalovice 4:6  
14 10:00 Sázava Petrovice I 9:1  
15 09:00 Sendražice Český Brod C 7:3  
4. kolo – 7.5.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
16 09:00 Velké Chvalovice Sázava 5:5  
17 09:00 Sendražice Vavřinec 1:9  
18 14:00 Petrovice I Velim 5:5  
19 10:00 Čáslav Konojedy 7:3  
20 09:00 Český Brod C Zruč n.S. 6:4 Neděle 8.5.
5. kolo.- 14.5.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
21 09:00 Velké Chvalovice Sendražice 4:6  
22 09:00 Konojedy Sázava 9:1  
23 09:00 Velim Český Brod C 3:7  
24 09:00 Vavřinec Zruč n.S. 7:3  
25 09:00 Petrovice I Čáslav 3:7  
6. kolo – 14.5.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
26 14:00 Velim Sendražice 0:10  
27 14:00 Konojedy Český Brod C 9:1  
28 14:00 Vavřinec Sázava 6:4  
29 14:00 Petrovice I Zruč n.S. 6:4  
30 14:00 Velké Chvalovice Čáslav 2:8  
7. kolo – 21.5.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
31 10:00 Sázava Sendražice 7:3  
32 09:00 Vavřinec Petrovice I 7:3 Neděle 22.5.
33 09:00 Zruč n.S. Čáslav 4:6  
34 14:00 Velim Konojedy 6:4  
35 09:00 Český Brod C Velké Chvalovice 6:4 Neděle 22.5.
8. kolo – 28.5.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
36 09:00 Sendražice Zruč n.S. 4:6  
37 09:00 Konojedy Velké Chvalovice 6:4  
38 10:00 Čáslav Sázava 4:6  
39 14:00 Velim Vavřinec 2:8  
40 14:00 Petrovice I Český Brod C 4:6  
9. kolo – 4.6.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
41 09:00 Sendražice Petrovice I 8:2  
42 09:00 Velké Chvalovice Zruč n.S. 2:8  
43 09:00 Český Brod C Čáslav 2:8  
44 09:00 Vavřinec Konojedy 8:2 Neděle 5.6.
45 10:00 Sázava Velim 7:3  
10. kolo – 11.6.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
46 09:00 Velké Chvalovice Petrovice I 6:4  
47 09:00 Konojedy Sendražice 3:7  
48 14:00 Zruč n.S. Sázava 7:3 Neděle 12.6.
49 09:00 Český Brod C Vavřinec 3:7 Neděle 12.6.
50 10:00 Čáslav Velim 9:1  
11. kolo -18.6.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
51 14:00 Petrovice I Konojedy 0:10  
52 10:00 Sázava Český Brod C 8:2  
53 09:00 Vavřinec Velké Chvalovice 8:2 Neděle 19.6.
54 14:00 Velim Zruč n.S. 1:9  
55 09:00 Sendražice Čáslav 1:9  
12. kolo – 25.6.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
56 10:00 Čáslav Vavřinec 6:4  
57 14:00 Zruč n.S. Konojedy 6:4 Neděle 26.6.
58 09:00 Velké Chvalovice Velim 8:2  
59 14:00 Petrovice I Sázava 3:7  
60 09:00 Český Brod C Sendražice 7:3 Neděle 26.6.
13. kolo – 27.8.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
61 10:00 Sázava Velké Chvalovice 7:3  
62 09:00 Vavřinec Sendražice 6:4 Neděle 28.8.
63 14:00 Velim Petrovice I 9:1  
64 09:00 Konojedy Čáslav 3:7  
65 14:00 Zruč n.S. Český Brod C 4:6 Neděle 28.8.
14. kolo -3.9.2016 – Vše Sobota - Dvojkolo >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
66 09:00 Sendražice Velké Chvalovice 6:4  
67 09:00 Sázava Konojedy 5:5  
68 09:00 Český Brod C Velim 8:2  
69 09:00 Zruč n.S. Vavřinec 2:8  
70 09:00 Čáslav Petrovice I 10:0  
15. kolo -3.9.2016 – Vše Sobota - Dvojkolo >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
71 14:00 Sendražice Velim 6:4  
72 14:00 Český Brod C Konojedy 7:3  
73 14:00 Sázava Vavřinec 6:4  
74 14:00 Zruč n.S. Petrovice I 9:1  
75 14:00 Čáslav Velké Chvalovice 8:2  
16. kolo -10.9.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
76 09:00 Sendražice Sázava 9:1  
77 14:00 Petrovice I Vavřinec 4:6  
78 10:00 Čáslav Zruč n.S. 4:6  
79 09:00 Konojedy Velim 9:1  
80 09:00 Velké Chvalovice Český Brod C 3:7  
17. kolo -17.9.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
81 14:00 Zruč n.S. Sendražice 0:10 Neděle 18.9.
82 09:00 Velké Chvalovice Konojedy 2:8  
83 10:00 Sázava Čáslav 3:7  
84 09:00 Vavřinec Velim 8:2 Neděle 18.9.
85 09:00 Český Brod C Petrovice I 8:2 Neděle 18.9.
18. kolo - 24.9.2016 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
86 14:00 Petrovice I Sendražice 2:8  
87 14:00 Zruč n.S. Velké Chvalovice 6:4 Neděle 25.9.
88 10:00 Čáslav Český Brod C 5:5  
89 09:00 Konojedy Vavřinec 5:5  
90 14:00 Velim Sázava 6:4  

 

Konečná tabulka ročníku 2016:
1. SK Vavřinec 18 15 1 2
122:
58
31
2. TJ Sokol Čáslav 18 14 1 3
125:
55
29
3. TJ Slavoj Český Brod „C“ 18 10 2 6
93:
87
22
4. TJ Sokol Sendražice 18 11 0 7
102:
78
22
5. TJ Kavalier Sázava 18 9 3 6
94:
86
21
6. TJ Jiskra Zruč n.S./ Chabeřice 18 10 0 8
94:
86
20
7. Nohejbal Kostelec/ Konojedy 18 7 2 9
98:
82
16
8. NK Velké Chvalovice 18 3 2 13
67:
113
8
9. TJ Sokol Velim 18 3 1 14
56:
124
7
10. NK Petrovice I 18 1 2 15
49:
131
4

 


Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/63345/virtual/www/libraries/expose/core/processor.php on line 163