BT Content Slider

12.kolo OP: přetahovaná v Církvici

Dohrávka 12.kola po těsném průběhu nedopadla pro naše borce dobře. Porážka 6:4.

V řádném nedělním termínu se nemohlo hrát kvůli vytrvalému dešti. Ten ustal po 4 dnech a tak se ve čtvrtek od 16:30 mohlo ve vlídném slunečném počasí dohrát 12.kolo mezi TJ Církvice a TJ Sokol Čáslav B.

První dvojky udaly tón celého utkání. Skóre se vyvíjelo dle toho, kdo právě dělal více nevynucených chyb. Jenom první zápas se protáhnul na 30minut a do maximálního počtu míčů chyběl pouze jeden. Poslední set byl zakončen zcela typicky: smeč za základní čáru do autu. Autorem byl střídající Honza Polák, který naskočil za nepříznivého stavu, stáhnul manko ale poslední krůček učinit odmítnul. V podobném duchu se hrálo dále. Do nepárové části dorazila Čáslav se ztrátou 2 bodů. Ve vložence se představila nová posila našeho týmu. Josef Forejt. První set se rozkoukával a po výsledku 10:2 nebylo moc důvodu k optimismu, ale následné 2 sety byly zcela v režii hostů a tak první start, první bod.

Singl připadl Rackovi. Odvetné trojice připadly Církvici. Opět dlouhé výměny. Zbytek utkání byl poznamenán rychle ubývajícím světlem.

Nakonec TJ Církvice vs TJ Sokol Čáslav B - 6:4

Zápis níže.

Foto a Video.

gallery1 gallery1