BT Content Slider

10.kolo KP: TJ Lokomotiva Nymburk vs TJ Slavoj Vrdy

Remízou 5:5 si Vrdy zajistily postup do podzimního play-off.

 

Před posledním kolem bylo v rámci krajského přeboru rozhodnuto o třech postupujících ze čtyřech. Poslední měl vzejít ze vzájemného duelu mezi Nymburkem a Vrdy, které měly totožný počet bodů. Vzhledem k tomu, že v prvním kole si vítězství na své půdě připsal Slavoj tak mu stačila pouze remíza.

Nymburské hřiště se nachází v nádherném prostředí areálu Sportovního centra hned vedle Labe a když se k tomu přidalo skoro letní počasí tak si nohejbal muselo i několik diváků, kteří si na hřiště našli cestu.

Utkání nezačalo pro Slavoj dobře. První dvojka Havránek, Němec prohrála, přestože získala první set a v polovině druhého setu byla o dva body nahoře. Následující duo Frank, Brož si vedlo dle očekávání lépe. Hned další ztráta přišla dle očekávání v první trojici, ale mimo plán byla i ztráta další  silnější trojice. V nepárové části byl Nymburk lepší a připsal si na své konto oba body a ukazatel stavu sděloval hrozivých 5:1. V první odvetné trojici si silnější sestava Frank, Brož a M. Havránek napravila reputaci a soupeře jasně přehrála. Zásadní byla poslední souboj trojic dne, kde nastoupila sestava J. Havránek, Vostrý a Němec, která toho v sezóně moc nevyhrála. Dostala zápas do třetího stavu, kde se Vranisovi povedlo několik bloků a útoků.

V první odvetné dvojce se situace zpestřila tím, že si Rady na konci druhého setu natáhl vaz v koleni a třetí tak odkulhal. Naštěstí dokáže hrát skvěle pozičně a tak si ho míče soupeře vždycky záhadně našly. Navíc zakončil šlapaným kraťákem. Poslední možný zápas dne - první set jasně pro domácí (10:6), druhý o bod jasněji pro hosty. Ve třetím se šlo bod za bod a tak rozhodl poslední možný míč.

 

TJ Lokomotiva Nymburk vs TJ Slavoj Vrdy - 5:5.

 

Zápis níže.

 

Foto a Video.

gallery1 gallery1