BT Content Slider

Finále #1 KP: TJ Sokol Slaný vs TJ Slavoj Vrdy

Do finálové série vstoupil lépe Slaný výhrou 6:3.

Krajský přebor dosáhl svého vrcholu. Finále je tu. V něm se potkaly celky, které postupovaly z druhých míst svých skupin. Slaný a Vrdy.

Trvalý déšť a hřiště pod vodou znamenaly přesun do místní BIOSky. Vrdy nezachytily vstup do utkání a prohrály obě dvojky a to především svými chybami a nedůslednou hrou. Poté se hra vyrovnala a týmy se podělily o trojky a i nepárovou část, kde singl byl samozřejmě Slaného a vložka překvapivě snadno Vrdů.

V první odvetné dvojce nezvládla elitní sestava Vrdů koncovku prvního setu a to dostalo domácí duo Somol, Vondráček do takové ráže, že ve druhém setu nedala soupeři šanci; konec utkání.

Za zmínku stojí famózní výkon domácího kapitána Beránka, který vyhrál všechny svoje zápasy a ztratil pouze první set a ve zbývajících osmi byl průměrný výsledek 10:5 a v mezičase stihl kaučovat, obsluhovat řehtačku, bubínek a trumpetu.

TJ Slavoj Vrdy vs TJ Sokol Slaný - 6:3