BT Content Slider

4.kolo KP: TJ Spartak ČelákoviCé vs TJ Slavoj Vrdy

Znovu do Čelákovic - tentokráte za zápasem. Vrdy zvítězily po nepřesvědčivém výkonu 3:6.

 

Teplo, sluníčko, modrá obloha. Konečně počasí na nohejbal. K tomu přidat výjimečné prostředí extraligového svatostánku Forbes Arény v Čelákovicích a nemělo by to mít chybu. Navíc situaci zpestří to, že Spartak je mateřským klubem Radyho Franka.

Utkání začalo lépe pro hosty - ve třísetových vyrovnaných dvojkách zvládli lépe koncovky a navíc rychle přidali i jednu trojku. V následující ale zcela propadli a nebyli víceméně schopní dostat balón přes síť. V nepárové části, která doposud byla oporou Slavoje, nevýrazné výkony pokračovaly. Nejprve nepárová dvojka, kde se nezvládnul druhý set a ve třetím se šlo bod za bod, ale selhání na posledním míči.
Singl si domácí Štěpánek pohlídal především díky spolupráci protihráče, který úspěšně vyhazoval vše, na co dosáhnul nohou. Stav tedy 3:3.

Dále už naštěstí trápení nepokračovalo. Druhá trojka Vrdů se probudila a podala zodpovědný výkon, byť ne příliš pohledný.  V podobném duchu se pokračovalo až do konce utkání a Slavoj rychle navyšoval až na konečných 3:6.

TJ Spartak Čelákovice vs TJ Slavoj Vrdy - 3:6

Zápis níže.

Foto a Video.

gallery1 gallery1