BT Content Slider

Přebor dvojic mládeže - Memoriál M.Potůčka

Prvenství získala družstva Č. Brodu a Čelákovic.

Foto a Video zde.

Na druhý májový svátek se uskutečnil v Čáslavi středočeský krajský přebor dvojic žáků a dorostu (Memoriál M. Potůčka). Akce se zúčastnilo celkem 10 žákovských družstev z pěti oddílů a 5 dorosteneckých družstev ze třech oddílu mládeže.

Žáci soutěžili nejdříve ve dvou pětičlenných základních skupinách, ze kterých si první čtyři družstva z obou skupin zajistila postup do vyřazovací části čtvrtfinále. Družstva umístěná na 5.místech pak měla sehrát zápas o konečné 9.-10.místo. Bohužel družstvo Hlavence C ze zdravotních důvodu k tomuto duelu proti Čáslavi B nenastoupilo.
Tuto kategorii stejně tak jako před týdnem (KP 3 v Čelákovicích) jasně ovládli hráči Č. Brodu (Erik Zavacký, Ondra Svoboda), kteří zvítězili zaslouženě bez jediného zaváhání.
Na druhém místě skončil tým Hlavence A (Jiří Štěpař, Pavel Svačina) a medailové umístění zkompletovali žáci C týmu Čelákovic (Petr Nesládek, Tomáš Lӧffelmann), kteří v souboji o 3.místo přetlačili po třísetové bitvě své oddílové kolegy A družstva (Dominik Hejtík, Čestmír Čuřík).

Dorost proběhl v jedné společné pětičlenné skupině dvoukolovým systémem na dva hrané sety v každém kole.
Po skončení všech dvaceti zápasů se z prvenství radoval tým Čelákovic v sestavě Jakub Prel, Erika Čapková. Vítězové ztratili jediný bod za remízu s celkově druhou domácí Čáslavi A (Mirek Lipták, Miloslav Vach).
Bronzové medaile získalo družstvo Slaného B (Roman Bánom, Jakub Fuksa).

Ceny pro nejlepší jednotlivce si z Čáslavi odvezli v obou kategoriích zástupci Čelákovic: Tomáš Lӧffelmann (žáci) a Erika Čapková (dorost).

Výsledky kategorie žáků:

Základní skupina A:

Český Brod – Hlavenec A 2:1 (9:10, 10:6, 10:4), Český Brod – Čelákovice C 2:1 (10:5, 7:10, 10:8), Český Brod – Čelákovice B 2:1 (10:8, 3:10, 10:7), Český Brod – Čáslav B 2:0 (10:2, 10:2).
Hlavenec A – Čelákovice C 2:0 (10:4, 10:5), Hlavenec A – Čelákovice B 2:1 (10:5, 8:10, 10:6), Hlavenec A – Čáslav B 2:0 (10:3, 10:4).
Čelákovice C - Čelákovice B 2:0 (10:8, 10:8), Čelákovice C – Čáslav B 2:0 (10:5, 10:2). Čelákovice B – Čáslav B 2:0 (10:5, 10:4).

1. Český Brod 8 bodů
8:
3
2. Hlavenec A 6 bodů
7:
3
3. Čelákovice C 4 body
5:
4
4. Čelákovice B 2 body
4:
6
5. Čáslav B 0 bodů
0:
8

Základní skupina B:

Čelákovice A – Čáslav A 2:0 (10:7, 10:5), Čelákovice A – Slaný 2:0 (10:3, 10:7), Čelákovice A – Hlavenec B 2:1 (8:10, 10:4, 10:5), Čelákovice A – Hlavenec C 2:1 (6:10, 10:2, 10:7).
Čáslav A – Slaný 1:2 (8:10, 10:7, 9:10), Čáslav A – Hlavenec B 2:1 (7:10, 10:6, 10:6), Čáslav A – Hlavenec C 2:1 (8:10, 10:4, 10:9).
Slaný – Hlavenec B 1:2 (10:6, 5:10, 9:10), Slaný – Hlavenec C 2:0 (10:8, 10:7).
Hlavenec B – Hlavenec C 2:1 (10:7,4:10, 10:7).

1. Čelákovice A 8 bodů
8:
2
2. Čáslav A 4 body
5:
6
3. Slaný 4 body
5:
5
4. Hlavenec B 4 body
6:
6
5. Hlavenec C 0 bodů
3:
8

Poznámka: O pořadí na 2.- 4.místě rozhodla vzájemná bilance těchto družstev.

O 9. – 10.místo:

Čáslav B – Hlavenec C 2:0 (skreč Hlavenec C)

Čtvrtfinále:
Český Brod – Hlavenec B
2:
0
(10:2, 10:6)
Čáslav A – Čelákovice C
1:
2
(8:10, 10:9, 5:10)
Hlavenec A – Slaný
2:
0
(10:3, 10:3)
Čelákovice A – Čelákovice B
2:
1
(7:10, 10:9, 10:8)
Semifinále:
Český Brod – Čelákovice C
2:
0
(10:6, 10:8)
Hlavenec A – Čelákovice A
2:
0
(10:9, 10:6)
O 3.místo:
Čelákovice C – Čelákovice A
2:
1
(8:10, 10:7, 10:8)
Finále:
Český Brod – Hlavenec A
2:
0
(10:8, 10:7)
Konečné pořadí KP dvojic žáků:
1. TJ Slavoj Český Brod (Erik Zavacký, Ondřej Svoboda)
2. SK Nohejbal Hlavenec A (Jiří Štěpař, Pavel Svačina)
3. TJ Spartak Čelákovice C (Petr Nesládek, Tomáš Lӧffelmann)
4. TJ Spartak Čelákovice A (Dominik Hejtík, Čestmír Čuřík)
5. TJ Spartak Čelákovice B (Daniel Matura, Tobiáš Matura)
6. TJ Sokol Čáslav A (Matěj Macoun, Michal Bártl)
7. SK Nohejbal Hlavenec B (Michal Čížek, Štěpán Vítek)
8. TJ Sokol Slaný (Matouš Fuksa, Pavel Balog)
9. TJ Sokol Čáslav B (Jan Dibelka, Antonín Šimerka)
10. SK Nohejbal Hlavenec C (Tadeáš Hubinka, František Blahna)

Výsledky kategorie dorostu:

Skupina – dvě kola na dva sety:

Čelákovice – Čáslav A 2:0 (10:5, 10:1) a 1:1 (8:10, 10:6), Čelákovice – Slaný B 2:0 (10:6, 10:7) a 2:0 (10:3, 10:7), Čelákovice – Slaný A 2:0 (10:5, 10:6) a 2:0 (10:9, 10:3), Čelákovice – Čáslav B 2:0 (10:3, 10:5) a 2:0 (10:4, 10:6).
Čáslav A – Slaný B 2:0 (10:3, 10:7) a Čáslav A – Slaný A 2:0 (10:4, 10:9) a 2:0 (10:7, 10:8), Čáslav A – Čáslav B 2:0 (10:1, 10:3) a 2:0 (10:6, 10:9).
Slaný B – Slaný A 2:0 (10:5, 10:6) a 1:1 (10:1, 3:10), Slaný B – Čáslav B 2:0 (10:2, 10:4) a 2:0 (10:2, 10:5).
Slaný A – Čáslav B 2:0 (10:3, 10:5) a 2:0 (10:4, skreč).

1. Čelákovice 15 bodů
15:
1
2. Čáslav A 13 bodů
13:
3
3. Slaný B 7 bodů
7:
9
4. Slaný A 5 bodů
5:
11
5. Čáslav B 0 bodů
0:
16
Konečné pořadí KP dvojic dorostu:
1. TJ Spartak Čelákovice (Jakub Prel, Erika Čapková)
2. TJ Sokol Čáslav A (Miroslav Lipták, Miloslav Vach)
3. TJ Sokol Slaný B (Roman Bánom, Jakub Fuksa)
4. TJ Sokol Slaný A (Roman Caras, Lukáš Dlouhý)
5. TJ Sokol Čáslav B (David Valčík, Jan Mrkvička)

b_300_0_16777215_00_images_clanky_2016_T2_caslav_mladez_racek_160508.172327._MG_6260.jpg


Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/63345/virtual/www/libraries/expose/core/processor.php on line 163