BT Content Slider

Krajský přebor dvojic mládeže v Čáslavi

Ve sváteční neděli se v Čáslavi zjišťovalo, kdo si zaslouží titul přeborníka ve dvojicích v kategorii žáků a dorostu. Po celodenním zkoumání byl titul přidělen Českému Brodu v kategorii žáků a Čelákovicím v kategorii dorostu.

 

8.5.2016 se v Čáslavi po delší době obnovila tradice pořádání turnajů mládeže. Tentokrát se pořádal krajský přebor mládeže dvojic. Jelikož se sjelo 10 žákovských a 5 dorosteneckých dvojic, mohlo se soutěžit ve dvou oddělených kategoriích.

Systém byl nastaven - jedna skupina a dvě kola na dva hrané sety pro dorost a dva vítězné sety, třetí zkrácený, dvě skupiny po pěti a osmičlenné play-off pro žáky.

 V kategorii žáků dobrou formu potvrdil Český Brod, který minulý týden získal titul přeborníka trojic a tentokráte přidal titul ve dvojicích a to ve složení Erik Zavacký a Ondra Svoboda. Dorost ozdobila účast opory ženského ligového týmu Čelákovic - Eriky Čapkové, která si spolu s Kubou Prelem přehledem získala prvenství, když za celý den ztratili pouze jeden set a to proti domácí Čáslavi. Ta si tím pojistila druhé místo (Míla Vach, Míra Lipták).

Výsledkové listy níže.

Foto a video skupin a play-off žáků a kategorie dorostu.

Důslednější Rackův Report.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  


Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/63345/virtual/www/libraries/expose/core/processor.php on line 163