BT Content Slider

20. ročník turnaje trojic O pohár ONS

Vítězem opět Vavřinec.

Fotogalerie a video

Dne 15.března 2014 se uskutečnil v Čáslavi jubilejní 20. ročník nohejbalového turnaje trojic mužů „O pohár ONS“ ( Okresního nohejbalového svazu ). Pořadatelství i partnerství akce se zhostil místní oddíl TJ Sokol Čáslav. O prvenství bojovalo celkem dvanáct družstev a z konečného vítězství se tak jako loni nakonec radovali hráči Vavřince ( účastník středočeského krajského přeboru ). Vítězná sestava Tomáš Krajčí, Ondřej Bálek a Petr Gregor zaváhala v turnaji pouze jednou, když v základní skupině nestačila na tým Konojedy A. Finálovým soupeřem jim bylo družstvo Chabeřic, které až do finále neprohrálo a jediný set ztratilo v semifinálovém souboji z domácí A sestavou. V dramatickém finále prohráli chabeřičtí hráči oba sety o pouhý jediný bod. Souboj poražených semifinalistů k radosti pořadatelů lépe zvládla Čáslav A, která ve třísetové bitvě přetlačila tým Českého Brodu A.Cenu pro nejlepšího hráče turnaje si převzal domácí hráč Jan Hykel.

Systém turnaje byl nastaven do třech základních skupin, ze kterých postoupily do vyřazovací části čtvrtfinále první dva týmy z každé skupiny a požadovanou osmičku doplnila dvě nejlepší družstva na třetích místech.

Výsledky:

Základní skupina „A“:

Chabeřice – Čáslav C 2:0 ( 10:3, 10:7 ), Chabeřice – Český Brod B 2:0 ( 10:7, 10:5 ), Chabeřice – Chotusice 2:0 ( 10:4, 10:8 ), Čáslav C – Český Brod B 2:0 ( 10:7, 10:9 ), Čáslav C – Chotusice 2:0 ( 10:8, 10:7 ), Český Brod B – Chotusice 2:0 ( 10:5, 10:8 ).

 1. Chabeřice 6 bodů 6:0

 2. Čáslav C 4 body 4:2

 3. Český Brod B 2 body 2:4

 4. Chotusice 0 bodů 0:6

 Základní skupina „B“:

 Vavřinec – Čáslav A 2:1 ( 10:6, 5:10, 10:8 ), Vavřinec – Církvice 2:0 ( 10:4, 10:5 ), Vavřinec – Konojedy A 0:2 ( 6:10, 8:10 ), Čáslav A – Církvice 2:0

( 10:6, 10:6 ), Čáslav – Konojedy A 2:1 ( 10:7, 5:10, 10:9 ), Církvice –Konojedy 2:1 ( 10:1, 8:10, 10:9 ).

 1. Vavřinec 4 body 4:3

 2. Čáslav A 4 body 5:3

 3. Církvice 2 body 2:5

 4. Konojedy A 2 body 4:4

 Poznámka: O pořadí na 1.-2. a 3.-4.místě rozhodla vzájemná bilance těchto týmů.

 Základní skupina „C“:

 Český Brod A – Čáslav B 2:1 ( 10:7, 8:10, 10:7 ), Český Brod A – Konojedy B 2:0 ( 10:3, 10:4 ), Český Brod A – Čáslav D 2:0 ( 10:4, 10:2 ), Čáslav B – Konojedy B 2:0 ( 10:5, 10:5 ), Čáslav B – Čáslav D 2:0 ( 10:6, 10:5 ), Konojedy B – Čáslav D 2:0 ( 10:5, 10:9 ).

 1. Český Brod A 6 bodů 6:1

 2. Čáslav B 4 body 5:2

 3. Konojedy B 2 body 2:4

 4. Čáslav D 0 bodů 0:6

 Čtvrtfinále:

 Chabeřice – Konojedy B 2:0 ( 10:5, 10:5 )

 Čáslav A – Čáslav B 2:0 ( 10:6, 10:7 )

 Český Brod A – Čáslav C 2:0 ( 10:6, 10:7 )

 Vavřinec – Český Brod B 2:0 ( 10:6, 10:8 )

 Semifinále:

 Chabeřice – Čáslav A 2:1 ( 8:10, 10:5, 10:6 )

 Český Brod A - Vavřinec 0:2 ( 9:10, 7:10 )

 o 3.místo:

 Čáslav A – Český Brod A 2:1 ( 6:10, 10: 7, 10:6 )

 Finále:

 Chabeřice – Vavřinec 0:2 ( 9:10, 9:10 )

 

Celkové pořadí:

 1. SK Vavřinec / T. Krajčí, O. Bálek, P. Gregor /

 2. Chabeřice Star / M. Závorka, J. Doubrava, P. Jeništa /

 3. TJ Sokol Čáslav A / J. Hykel, J. Žilka, M. Němec /

 4. TJ Slavoj Český Brod A / R. Čachotský, J. Laczko, J.Král /

 5. TJ Slavoj Český Brod B / M. Vach st., R. Krunert, M. Vach ml. /

 6. TJ Sokol Čáslav B / R. Kristín, P. Ďurana, P. Koutný /

 7. TJ Sokol Čáslav C / M. Ďurana, P. Rackovský, M. Macoun /

 8. Nohejbal Konojedy B / V. Domin, D. Šperlík, P. Kratochvíl /

 9. TJ Církvice / M. Kutílek, V. Dostál, A. Malyjurek, A. Jílek /

 10. Nohejbal Konojedy A / J. Bílek, M. Pokorný, K. Rob /

 11. TJ Sokol Chotusice / L. Zika, K. Všetečka, L. Žilka /

 

 

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   


Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/63345/virtual/www/libraries/expose/core/processor.php on line 163