BT Content Slider

19. ročník turnaje trojic O pohár ONS

Pohár ONS získal Vavřinec

Dne 9.března 2013 se uskutečnil v Čáslavi již po devatenácté v řadě nohejbalový satelitní turnaj trojic mužů „O pohár ONS“ (Okresního nohejbalového svazu). Pořadatelem akce byl místní oddíl TJ Sokol Čáslav a hlavním partnerem pak kolínský automobilový závod T.P.C.A. O prvenství bojovalo celkem jedenáct družstev a z konečného prvenství se nakonec radovali hráči Vavřince (účastník středočeského krajského přeboru). Vítězná sestava Václav Ptáček, Ondřej Bálek, Roman Kieler prošla celým turnajem bez zaváhání a jediný set ztratila až ve finále proti domácímu A družstvu. Obhájce prvenství, družstvo Vrdů se po prohraném zápase o konečné třetí místo s B týmem Čáslavi muselo nakonec spokojit s nepopulární „bramborovou“ medailí. Turnaj se vůbec nevyvedl oběma družstvům Církvice, která nepostoupila ze základních skupin i když první sestavě chyběly k postupu pouze dva míče!

Cenu pro nejlepšího hráče si z Čáslavi odvezl vavřinecký Václav Ptáček.

Systém turnaje byl nastaven do třech základních skupin, po kterých následovala vyřazovací část turnaje. Čtvrtfinále mělo obsazení nejlepších dvou týmů ze čtyřčlenných skupin A, B a všech třech družstev ze skupiny C. Poslední volné osmé místo pak doplnil vítěz osmifinále, kde se utkala družstva na třetích místech základních skupin A a B.

Výsledky:

Základní skupina „A“:
Vavřinec – Český Brod 2:0 (10:2, 10:6), Vavřinec – Čáslav „A“ 2:0 (10:8, 10:6), Vavřinec – Církvice „B“ 2:0 (10:4, 10:4). Český Brod – Čáslav „A“ 1:1 (10:9, 6:10), Český Brod – Církvice „B“ 2:0 (10:3, 10:6). Čáslav „A“ – Církvice „B“ 1:1 (4:10, 10:9)
1. Vavřinec 6 bodů 6:0
2. Český Brod 3 body 3:3
3. Čáslav „A“ 2 body 2:4
4. Církvice „B“ 1 bod 1:5
Základní skupina „B“:
Čáslav „B“ – Vrdy 2:0 (10:4, 10:6), Čáslav „B“ – Kostelec n.Č.l. 2:0 (10:6, 10:7), Čáslav „B“ – Církvice „A“ 2:0 (10:8, 10:6). Vrdy – Kostelec n.Č.l. 1:1 (10:9, 8:10), Vrdy – Církvice „A“ 1:1 (9:10, 10:6). Kostelec n.Č.l. – Církvice „A“ 1:1 (10:7, 6:10)
1. Čáslav „B“ 6 bodů 6:0
2. Vrdy 2 body 2:4
3. Kostelec n.Č.l. 2 body 2:4
4. Církvice „A“ 2 body 2:4
Poznámka: O pořadí na 2.-4.místě rozhodla vzájemná bilance těchto týmů.
Základní skupina „C“:
Konojedy – Chabeřice 2:0 (10:9, 10:7). Konojedy – Čáslav „C“ 2:0 (10:8, 10:8). Chabeřice – Čáslav „C“ 2:1 (10:1, 6:10, 10:7)
1. Konojedy 4 body 4:0
2. Chabeřice 2 body 2:3
3. Čáslav „C“ 0 bodů 1:4
Osmifinále:
Čáslav „A“ – Kostelec n.Č.l. 2:1 (5:10, 10:5, 10:7)
Čtvrtfinále:
Vrdy – Český Brod 2:0 (10:4, 10:4) Konojedy – Čáslav „A“ 1:2 (10:5, 8:10, 6:10) Vavřinec – Čáslav „C“ 2:0 (10:5, 10:4) Čáslav „B“ – Chabeřice 2:1 (10:9, 6:10, 10:9)
Semifinále:
Čáslav „A“ – Vrdy 2:0 (10:9, 10:2) Vavřinec – Čáslav „B“ 2:0 (10:9, 10:7)
o 3.místo:
Vrdy – Čáslav „B“ 0:2 (5:10, 7:10)
Finále:
Čáslav „A“ – Vavřinec 1:2 (8:10, 10:8, 5:10)

Celkové pořadí:

1. SK Vavřinec / V. Ptáček, O. Bálek, R. Kieler /
2. TJ Sokol Čáslav „A“ / J. Hykel, J. Žilka, M. Macoun /
3. TJ Sokol Čáslav „B“ / R. Kristín, P. Rackovský, P. Koutný /
4. TJ Slavoj Vrdy / J. Vavřina, J. Havránek, M. Havránek /
5. Chabeřice Star / M. Závorka, J. Šťastný, P. Jeništa /
6. Nohejbal Konojedy / M. Vach, M. Pokorný, R. Žák /
7. TJ Sokol Čáslav „C“ / D. Vaněk, T. Kožený, R. Štěpina /
8. TJ Slavoj Český Brod / R. Čachotský, J. Laczko, D. Horáček /
9. Nohejbal Kostelec n.Č.l. / D. Haváček, D. Šperlík, I. Slavík /
10. TJ Církvice „A“ / Z. Plašil, M. Procházka, M. Uhlíř /
11. TJ Církvice „B“ / R.Laczko, M.Kutílek, J.Volenec, A.Malyjurek /

Více obrázků v galerii.

 

gallery1 gallery1 gallery1


Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/63345/virtual/www/libraries/expose/core/processor.php on line 163