BT Content Slider

2018 - T3 O pohár ONS oficiální report

Pohár nohejbalového svazu získali hráči Českého Brodu.

Záznam a foto zde >>>.

V přípravě na soutěžní ročník 2018 uspořádal čáslavský oddíl TJ Sokol již 24. ročník nohejbalového turnaje trojic mužů „O pohár ONS“.
O prvenství bojovalo celkem osm družstev z okresů K. Hora, Kolín, Benešov, Praha - Východ. Z konečného prvenství se nakonec radovali hráči Českého Brodu v sestavě Erik Zavacký, Martin Sklenár a Ondřej Zavacký. Vítězný tým jako jediný neprohrál a ztratil pouze jeden set v základní skupině s domácí Čáslavi A. Na druhém místě skončila domácí Čáslav C (Kutílek, Žilka, Lipták) a stupně vítězů zkompletovala trojice z Krakovan (V. Dostál, P. Dostál, J. Geisler).
Vítěz posledních dvou ročníků tým Sázavy letos obsadil konečné 6. místo.

Cenu, pro nejlepšího hráče turnaje si odvezl hráč Václav Dostál (Krakovany) a odměněn byl i nejstarší účastník akce Jiří Geisler rovněž z družstva Krakovany.

Turnaj byl nejdříve rozehrán ve dvou čtyřčlenných základních skupinách, ze kterých postoupili vítězové přímo do semifinále (SF) a družstva na druhých a třetích místech svedla boje ve čtvrtfinále vyřazovací části.

Výsledky:

Základní skupina A:

Čáslav C – Konojedy B 2:1 (10:7, 5:10, 10:9), Čáslav C – Sázava 2:1 (10:4, 6:10, 10:8), Čáslav C – Konojedy A 1:2 (10:5, 7:10, 7:10).
Konojedy B – Sázava 2:1 (10:7, 9:10, 10:8), Konojedy B – Konojedy A 2:0 (10:9, 10:9).
Sázava - Konojedy A 2:0 (10:5, 10:8).

1. Čáslav C 4 body
5:
4
2. Konojedy B 4 body
5:
3
3. Sázava 2 body 4.4
4. Konojedy A 2 body
2:
5

Poznámka: O pořadí na 1. – 2. místě a 3. – 4. místě rozhodla vzájemná bilance těchto družstev.

Základní skupina B:

Český Brod – Krakovany 2:0 (10:5, 10:5), Český Brod – Čáslav B 2:0 (10:5, 10:9), Český Brod – Čáslav A 2:1 (7:10, 10:6, 10:9).
Krakovany – Čáslav B 2:1 (9:10, 10:7, 10:6), Krakovany – Čáslav A 2:1 (10:6, 9:10, 10:8).
Čáslav B – Čáslav A 2:0 (10:8, 10:9).

1. Český Brod 6 bodů
6:
1
2. Krakovany 4 body
4:
4
3. Čáslav B 2 body
3:
4
4. Čáslav A 0 bodů
2:
6
o 7. – 8. místo:
Konojedy A – Čáslav A
2:
0
(10:6, 10:4)
Čtvrtfinále:
Sázava – Krakovany
1:
2
(10:6, 9:10, 8:10)
Konojedy B – Čáslav B
2:
0
(10:4, 10:4)
o 5. – 6. místo:
Sázava – Čáslav B
0:
2
(3:10, 9:10)
Semifinále:
Čáslav C - Krakovany
2:
0
(10:7, 10:5)
Český Brod – Konojedy B
2:
0
(10:9, 10:8)
o 3.místo:
Krakovany – Konojedy B
2:
1
(10:8, 3:10, 10:5)
Finále:
Čáslav C – Český Brod
0:
2
(8:10, 9:10)
Celkové pořadí:
1. TJ Slavoj Český Brod / E. Zavacký, O. Zavacký, Sklenár /
2. TJ Sokol Čáslav C / Kutílek, Žilka, Lipták /
3. NK Krakovany / V. Dostál, J. Geisler, P. Dostál /
4. Nohejbal Konojedy B / Brnoliak, Pokorný, Kratochvíl /
5. TJ Sokol Čáslav B / Urban, Fíla, Opočenský /
6. TJ Kavalier Sázava / Pivoňka, Gregor, Církva, Nepraš /
7. Nohejbal Konojedy A / Bílek, D. Šperlík, Slavík /
8. TJ Sokol Čáslav A / Němec, Rackovský, V. Žaloudek ml. /

Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/63345/virtual/www/libraries/expose/core/processor.php on line 163