BT Content Slider

MČR singlů 2017

Laco Stupák obhájil loňské prvenství

Pozdní říjnovou neděli, týden před Superfinále, se konalo MČR jednotlivců mužů v Nymburku. 32 účastníků, hrálo se na třech hřištím ve čtyřčlenných skupinách. Z každé postupovali dva nejšikovnější do play-off. Loni se hrálo na Velikonoční pondělí a úroveň po zimě, kdy borci neměli singl evidentně natrénován, byla tristní. Aspoň v základních skupinách. Letos byl pohled na hru diametrálně odlišný. Už od prvních zápasů byla radost na hru koukat. A když už jsme u sledování. Toto MČR bylo premiérou technické novinky - Dva hlavní kurty byly živě streamovány v fullHD kvalitě a na play-off včetně komentáře. Hlavní hybnou silou za tímto byl nohejbal.tv alias Papírek alias Zdeněk Musil.

V play-off pavouku si nejlépe vedl Laco Stupák a třešničkou na dortu bylo finále, kde se setkal s Jirkou Kalousem -- tedy Vsetín vs Čakovice a dost možná že singl v tomto složení uvidíme už příští neděli v Superfinále.

Stream z prvního a druhého hřiště.

Foto a záznam Play-off a skupin.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   


Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/63345/virtual/www/libraries/expose/core/processor.php on line 163