BT Content Slider

Čáslavská pata 2017

15. ročník paty ovládla chabeřická dvojka Závorka, Šťastný startující pod názvem Pankrác. Ve finále přemohla Hlavenec.

Již po patnácté se uskutečnil ve sportovním areálu TJ Sokol Čáslav turnaj dvojic "Čáslavská pata".
Akce se zúčastnilo celkem 15 týmů a vysokou úroveň turnaji opět zajistila skvělá účast řady ligových hráčů. Po skončení všech 38 zápasů si prvenství nakonec vybojovala dvojice ligové Pankráce ve složení Milan Závorka a Jakub Šťastný.
Vítězové prohráli pouze jednou a to když v základní skupině nestačili na tým Překvapení (Stupka, Šoupal).
Druhé místo překvapivě obsadili hráči Hlavence v sestavě Řehák - Marek, kteří se štěstím proklouzli do čtvrtfinálové osmičky z třetího místa v základní skupině.
Medailové umístění zkompletovala dvojice Schneider – Jarolím, která startovala pod názvem Dildo a prohrála v turnaji pouze jednou v semifinále právě s Hlavencem.
Zklamaná odcházela z turnaje favorizovaná Pardubická dvojice Ešner – Andrýs, které se nepodařilo probojovat do nejlepší osmičky.

Cenu pro nejlepšího hráče si z Čáslavi odvezl Jan Havránek z družstva 2 x Honza.

Systém turnaje byl pořadateli nastaven do třech základních pětičlenných skupin, ze kterých si nejlepší osmička zajistila postup do vyřazovací části čtvrtfinále. Velké poděkování patří sponzorům a partnerům akce: Město Čáslav, T.P.C.A. Kolín, Promex – Luksík Vetrusy a oddílu nohejbalu TJ Sokol Čáslav.

Výsledky: Základní skupina A:

2x Honza – Čáslav A 2:0 (10:7, 10:5), 2x Honza – Hlavenec 2:0 (10:4, 10:7), 2x Honza – Jílem 2:0 (10:8, 10:8), 2x Honza – Chotěboř 2:0 (10:7, 10:6).
Čáslav A – Hlavenec 2:1 (9:10, 10:8, 10:9), Čáslav A – Jílem 2:0 (10:6, 10:5), Čáslav A – Chotěboř 2:1 (10:5, 8:10, 10:8).
Hlavenec – Jílem 2:0 (10:7, 10:8), Hlavenec – Chotěboř 2:0 (10:7, 10:7).
Jílem – Chotěboř 2:0 (10:8, 10:2).

Výsledky: Základní skupina A:
1. 2x Honza 8 bodů
8:
0
2. Čáslav A 6 bodů
6:
4
3. Hlavenec 4 body
5:
4
4. Jílem 2 body
2:
6
5. Chotěboř 0 bodů
1:
8

Základní skupina B:

Překvapení – Pankrác 2:0 (10:8, 10:9), Překvapení – Pardubice 2:0 (10:6, 10:5), Překvapení – Čáslav B 2:0 (10:7, 10:7), Překvapení – Holice B 2:0 (10:6, 10:2).
Pankrác – Pardubice 2:0 (10:9, 10:8), Pankrác – Čáslav B 2:0 (10:8, 10:9), Pankrác – Holice B 2:0 (10:6, 10:9).
Pardubice – Čáslav B 2:0 (10:7, 10:5), Pardubice – Holice B 2:0 (10:8, 10:7).
Čáslav B – Holice B 2:1 (10:9, 9:10, 10:8).

Základní skupina B:
1. Překvapení 8 bodů
8:
0
2. Pankrác 6 bodů
6:
2
3. Pardubice 4 body
4:
4
4. Čáslav B 2 body
2:
7
5. Holice B 0 bodů
1:
7

Základní skupina C:

Dildo – T.P.C.A. „B“ 2:0 (10:7, 10:5), Dildo – Holice 2:0 (10:7, 10:7), Dildo – Kapři 2:0 (10:7, 10:7), Dildo – T.P.C.A. „A“ 2: 0 (10:5, 10:3).
T.P.C.A. „B“ – Holice 2:1 (6:10, 10:6, 10:6), T.P.C.A. „B“ – Kapři 2:1 (7:10, 10:9, 10:7), T.P.C.A. „B“ - T.P.C.A. „A“ 2:0 (10:2, 10:6).
Holice – Kapři 2:0 (10:9,10:5), Holice - T.P.C.A. „A“ 2:0 (10:4,10:6).
Kapři - T.P.C.A. „A“ 2:0 (10:7,10:5).

Základní skupina C:
1. Dildo 8 bodů
8:
0
2. T.P.C.A. „B“ 6 bodů
6:
4
3. Holice 4 body
5:
4
4. Kapři 2 body
3:
6
5. T.P.C.A. „A“ 0 bodů
0:
8
Čtvrtfinále:
Překvapení - Hlavenec 1:2 (10:5, 8:10, 9:10)
Dildo – Čáslav A 2:0 (10:5, 10:7)
2x Honza – Holice 2:0 (10:9, 10:8)
Pankrác – T.P.C.A. „B“ 2:0 (10:8, 10:9)
Semifinále:
Hlavenec – Dildo 2:1 (6:10, 10:7, 10:7)
Pankrác – 2x Honza 2:0 (10:6, 10:9)
o 3.místo:
Dildo – 2x Honza 2:1 (10:6, 9:10, 10:7)
Finále:
Hlavenec – Pankrác 0:2 (7:10, 5:10)
Celkové pořadí:
1. Pankrác / Milan Závorka, Jakub Šťastný /
2. Hlavenec / Martin Řehák, Jan Marek /
3. Dildo / František Schneider, Tomáš Jarolím /
4. 2x Honza / Jan Havránek, Jan Vavřina /
5. Překvapení / Miroslav Stupka, Martin Šoupal /
6. T.P.C.A. Kolín „B“ / Vladimír Tesárek, Matěj Procházka /
7. Čáslav „A“ / Lukáš Žaloudek, Václav Dostál /
8. Holice / Marek Líbal, Marek Vojtíšek /
9. Pardubice / David Ešner, Jan Andrýs /
10. Kapři Litoměřice / Jaroslav Horák, Jiří Marek /
11. Jílem / Michal Tomášek, Pavel Hospodka /
12. Čáslav „B“ / Josef Forejt, Jan Žilka, Michal Němec /
13. Holice „B“ / Lukáš Vlach, Adam Nastoupil /
14. Chotěboř / Tomáš Nykl, Michal Švadlenka /
15. T.P.C.A. Kolín „A“ / Jakub Havránek, Petr Němec /

Výsledky níže.

Foto a Záznam play-off a skupin.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1


Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/63345/virtual/www/libraries/expose/core/processor.php on line 163