BT Content Slider

23.ročník nohejbalového turnaje trojic "O pohár ONS"

Pohár nohejbalového svazu obhájili hráči Sázavy.

Foto, záznam zde.

V přípravě na soutěžní ročník 2017 uspořádal čáslavský oddíl TJ Sokol již 23. ročník nohejbalového turnaje trojic mužů „O pohár ONS“. O prvenství bojovalo celkem deset družstev z okresů K. Hora, Kolín, Benešov, Praha - Východ.

Z vítězství se, tak jako loni i letos radovali hráči Sázavy ve složení Václav Ptáček, Petr Gregor a Tomáš Církva. Vítězný tým v zahřívacím tempu nejprve čtyřikrát remizoval v základní skupině, aby pak ve vyřazovacích zápasech zabral naplno.
Na druhém místě skončilo stejně jako v předcházejícím roce domácí družstvo Čáslavi (Němec, Rackovský, Žaloudek), které ve finále na soupeře ze Sázavy nestačilo.
Největším překvapením byl Český Brod v sestavě s mladými puškami E. Zavackým a J. Šperlíkem (nastupoval i v týmu Konojed A), které doplňoval Zavacký st. Českobrodští vybojovali zaslouženě bronz, když v souboji poražených semifinalistů přetlačili v dramatickém třetím setu druhou domácí sestavu (Laczko, Žilka, Macoun st.).
Cenu, pro nejlepšího hráče turnaje si z Čáslavi odvezl právě talentovaný brodský mladík Erik Zavacký.

Turnaj byl nejdříve rozehrán ve dvou základních skupinách, ze kterých postoupila dvě nejlepší družstva do vyřazovací části semifinále.

Výsledky:

Základní skupina A:

Čáslav B – Český Brod 2:0 (10:7, 10:9), Čáslav B - Konojedy A 1:1 (10:6, 8:10), Čáslav B – Uhl. Janovice 1:1 (9:10, 10:2), Čáslav B – Čáslav C 2:0 (10:8, 10:2).
Český Brod – Konojedy A 1:1 (7:10, 10:7), Český Brod – Uhl. Janovice 2:0 (10:6, 10:9), Český Brod – Čáslav C 2:0 (10:5, 10:8).
Konojedy A – Uhl. Janovice 2:0 (10:8, 10:6), Konojedy A – Čáslav C 1:1 (10:8, 5:10).
Uhl. Janovice – Čáslav C 2:0 (10:6, 10:3).

1. Čáslav B 6 bodů
6:
2
 
2. Český Brod 5 bodů
5:
3
73:
65
3. Konojedy A 5 bodů
5:
3
68:
67
4. Uhl. Janovice 3 body
3:
5
 
5. Čáslav C 1 bod
1:
7
 

Poznámka: O konečném 2. místě rozhodla při vyrovnané vzájemné bilanci družstev celková bilance poměru míčů.

Základní skupina B:

Čáslav A – Sázava 1:1 (10:3, 8:10), Čáslav A - Konojedy B 2:0 (10:7, 10:7), Čáslav A – Krakovany 2:0 (10:4, 10:8), Čáslav A – Vavřinec 2:0 (10:6, 10:3).
Sázava – Konojedy B 1:1 (8:10, 10:7), Sázava – Krakovany 1:1 (10:8, 8:10), Sázava – Vavřinec 1:1 (10:8, 9:10).
Konojedy B – Krakovany 1:1 (7:10,10:6), Konojedy B – Vavřinec 2:0 (10:5, 10:6).
Krakovany – Vavřinec 1:1 (10:8, 8:10).

1. Čáslav A 7 bodů
7:
1
2. Sázava 4 body
4:
4
3. Konojedy B 4 body
4:
4
4. Krakovany 3 body
3:
5
5. Vavřinec 2 body
2:
6

Poznámka: O konečném 2. místě rozhodla vzájemná bilance družstev.

Semifinále:
Čáslav B - Sázava
0:
2
(7:10, 9:10)
Český Brod - Čáslav A
0:
2
(4:10, 3:10)
O 3.místo:
Čáslav B – Český Brod
1:
2
(10:8, 8:10, 8:10)
Finále:
Sázava – Čáslav A
2:
0
(10:7, 10:5)
Celkové pořadí:
1. TJ Kavalier Sázava / Ptáček, Gregor, Církva /
2. TJ Sokol Čáslav A / Němec, Rackovský, Žaloudek /
3. TJ Slavoj Český Brod / E. Zavacký, O. Zavacký, J. Šperlík /
4. TJ Sokol Čáslav B / R. Laczko, J. Žilka, Macoun st. /
5. Nohejbal Konojedy A / Haváček, D. Šperlík, J. Šperlík /
6. Nohejbal Konojedy B / Brnoliak, Pokorný, Kratochvíl /
7. Uhlířské Janovice / Vach st., Vach ml., Lipták /
8. NK Krakovany / V. Dostál, Kutílek, Špičák /
9. SK Vavřinec / Sklenár, J. Jiruš, Matoušek ml. /
10. TJ Sokol Čáslav C / Forejt, Urban, Macoun ml., Kosík /

Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/63345/virtual/www/libraries/expose/core/processor.php on line 163