BT Content Slider

2016 - T3 Vánoční Vrdy

17.ročník turnaje trojic Vánoční Vrdy kvalitně obsazený a kvalitně uspořádaný. Letos se na postu nejvyšším objevila domácí sestava.

Ráno se ukázalo devět sestav, když poslední desátá se odhlásila v noci před turnajem a náhradníci už nestihli zareagovat. V sestavách se objevila řada ligových hráčů a tak byla úroveň vysoká a taktéž překvapivě vyrovnaná. Kupříkladu finalisté ztratili v základní skupině body proti týmu, který se umístil jako poslední.

Jednalo se o už o sedmnáctý ročník a hrálo se podle ustálených pravidel - tedy na tři dopady, dva vítězné sety, osmičlenné play-off. Taktéž pohodová atmosféra nechyběla.

Vítězem nakonec domácí sestava označená písmenem "C" (Rezek, Kyliánek, Havránek J.), která ve finále skolila 2 a 1/2 Chlapa (Doucek, Vrtiška, Frank).
Třetí místo po obdivuhodné otočce ve třetím setu získal Ždírec (Novotný, Voldan, Ilich) nad pardubickými MněNe - tedy Mnětice, Němčice ( Hoffman, Konečný, Kučera).

Výsledky níže.

Foto a Video.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  


Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/63345/virtual/www/libraries/expose/core/processor.php on line 163