BT Content Slider

OP 2+3 Veteránů

Tituly pro Církvice a Konojedy.

Foto a Video trojek a dvojek.

V neděli 25. září 2016 proběhlo ve sportovním areálu TJ Sokol Čáslav tradiční již v pořadí devětadvacáté jednorázové mistrovství veteránů, tj. hráčů nad 40 let.
Rekordní účast 12 trojic a stejného počtu dvojic bojovalo v obou soutěžních kategoriích.

Soutěž trojic ovládli hráči Církvice ve složení Rostislav Čachotský, Josef Laczko a Marek Kloud, kteří prohráli pouze jednou a to v základní skupině se Ždírcem n.D. Druhé místo vybojovaly Konojedy a třetí skončili hráči Nového Bydžova.

Tyto stejné týmy byly nejúspěšnější i v soutěži dvojic, ale pořadí se změnilo. Vítězem se zaslouženě stalo družstvo Konojed ve složení Josef Brnoliak a Miroslav Pokorný, které ztratilo v celém průběhu soutěže pouze jediný set právě ve finále z Novým Bydžovem.
Medailové umístění zkompletovali hráči Českého Brodu, kteří ve vítězných trojicích startovali pod hlavičkou Církvice. Celkově nejúspěšnějším družstvem byly Konojedy a to zásluhou prvenství v kategorii dvojic a druhým místem ve trojicích.
Cenu pro nejstaršího hráče si z Čáslavi odvezl Josef Zimmermann z družstva Olešnice.

V obou kategoriích byly týmy rozděleny do třech základních skupin, ze kterých postoupila nejlepší osmička (trojice) a čtyřka (dvojice) družstev do závěrečných vyřazovacích bojů.

Výsledky soutěže trojic:

Základní skupina A:

Nový Bydžov – Olešnice 2:0 (10:4, 10:9), Nový Bydžov – MK Čelákovice 2:0 (10:5, 10:5), Nový Bydžov – Petrovice I 2:1 (10:5, 9:10, 10:8).
Olešnice – MK Čelákovice 2:0 (10:8, 10:6), Olešnice – Petrovice I 2:0 (10:9, 10:4).
MK Čelákovice – Petrovice I 2:0 (10:5, 10:3).

Základní skupina A:
1. Nový Bydžov 6 bodů
6:
1
2. Olešnice 4 body
4:
2
3. MK Čelákovice 2 body
2:
4
4. Petrovice I 0 bodů
1:
6

Základní skupina B:

Církvice – Kučerka F 2:1 (8:10, 10:5, 10:8), Církvice – Kučerka S 2:0 (10:8, 10:5), Církvice – Ždírec n.D. 0:2 (9:10, 9:10).
Kučerka F – Kučerka S 2:1 (9:10, 10:7, 10:8), Kučerka F – Ždírec n.D. 2:1 (9:10, 10:5, 10:6). Kučerka S – Ždírec n.D. 2:1 (10:4, 8:10, 10:9).

Základní skupina B:
1. Církvice 4 body
4:
3
2. Kučerka F 4 body
5:
4
3. Kučerka S 2 body
3:
5
4. Ždírec n.D. 2 body
4:
4

Poznámka: O pořadí na 1. – 2. a 3. – 4. místě rozhodla vzájemná bilance týmů.

Základní skupina C:

Konojedy – Čáslav 2:1 (7:10, 10:4, 10:8), Konojedy – Kutná Hora 2:0 (10:9, 10:6), Konojedy – Chotusice 2:0 (10:5, 10:5).
Čáslav – Kutná Hora 2:1 (8:10, 10:4, 10:8), Čáslav – Chotusice 2:0 (10:6, 10:5).
Kutná Hora – Chotusice 2:0 (10:1, 10:5).

Základní skupina C:
1. Konojedy 6 bodů
6:
1
2. Čáslav 4 body
5:
3
3. Kutná Hora 2 body
3:
4
4. Chotusice 0 bodů
0:
6
Čtvrtfinále:
Nový Bydžov – Kutná Hora
2:
0
(10:5, 10:5)
Církvice – Čáslav
2:
0
(10:6, 10:6)
Olešnice – Kučerka F
2:
1
(4:10, 10:6, 10:6)
Konojedy – Kučerka S
2:
0
(10:3, 10:6)
Semifinále:
Nový Bydžov – Církvice
0:
2
(3:10, 6:10)
Olešnice – Konojedy
0:
2
(7:10, 9:10)
O 3.místo:
Nový Bydžov – Olešnice
2:
0
(10:8, 10:4)
Finále:
Církvice – Konojedy
2:
1
(10:6, 8:10, 10:6)
Konečné pořadí trojic:
1. TJ Církvice / Čachotský, Laczko, Kloud /
2. Nohejbal Konojedy / Brnoliak, Pokorný, Vach /
3. TJ Sokol Nový Bydžov / Mikulka, Bous, Ševčík /
4. NK Olešnice / Sobotka, Beránek, Zimmermann /
5. Kučerka Pardubice F / Fous, Šaravec, Tichý /
6. TJ Sokol Čáslav / Rackovský, Kožený, Kratochvíl /
7. NK Sparta Kutná Hora / Němec, Jelínek, Hájek /
8. Kučerka Pardubice S / Štefán, Sejkora, Kosek /
9. TJ Tatran Ždírec n.D. / Žaloudek, Ilich, Petřík /
10. MK Čelákovice / Kaiser, Prel, Knap /
11. NK Petrovice I / Váca, Kučera, Matoušek /
12. NK Chotusice / Žilka, Zíka, Všetečka /

Výsledky soutěže dvojic:

Základní skupina A:

Český Brod – Kutná Hora 2:0 (10:8, 10:9), Český Brod – MK Čelákovice 2:0 (10:7, 10:4), Český Brod – Ždírec n.D. 2:0 (10:7, 10:2).
Kutná Hora – MK Čelákovice 2:0 (10:6, 10:7), Kutná Hora – Ždírec n.D. 2:0 (10:9, 10:5).
MK Čelákovice – Ždírec n.D. 1:1 (8:10, 10:4).

Základní skupina A:
1. Český Brod 6 bodů
6:
0
2. Kutná Hora 4 body
4:
2
3. MK Čelákovice 1 bod
1:
5
4. Ždírec n.D. 1 bod
1:
5

Základní skupina B:

Konojedy A – Konojedy B 2:0 (10:5, 10:5), Konojedy A – Petrovice I 2:0 (10:4, 10:6), Konojedy A – Kučerka S 2:0 (10:5, 10:2).
Konojedy B – Petrovice I 2:0 (10:8, 10:9), Konojedy B – Kučerka S 2:0 (10:6, 10:9).
Petrovice I – Kučerka S 1:1 (9:10, 10:7).

Základní skupina B:
1. Konojedy A 6 bodů
6:
0
2. Konojedy B 4 body
4:
2
3. Petrovice I 1 bod
1:
5
4. Kučerka S 1 bod
1:
5

Základní skupina C:

Nový Bydžov – Kučerka F 1:1 (10:1, 9:10), Nový Bydžov – Čáslav 2:0 (10:7, 10:6), Nový Bydžov – Chotusice 2: (10:3, 10:7).
Kučerka F – Čáslav 2:0 (10:8, 10:6), Kučerka F – Chotusice 2:0 (10:3, 10:4).
Čáslav – Chotusice 2:0 (10:6, 10:6).

Základní skupina C:
1. Nový Bydžov 5 bodů
5:
1
2. Kučerka F 5 bodů
5:
1
3. Čáslav 2 body
2:
4
4. Chotusice 0 bodů
0:
6
Semifinále:
Český Brod - Nový Bydžov
1:
2
(10:1, 9:10, 7:10)
Konojedy A – Kučerka F
2:
0
(10:6, 10:7)
O 3.místo:
Český Brod – Kučerka F
2:
0
(10:8, 10:5)
Finále:
Nový Bydžov – Konojedy A
1:
2
(8:10, 10:2, 6:10)
Konečné pořadí dvojic:
1. Nohejbal Konojedy A / Josef Brnoliak, Miroslav Pokorný /
2. TJ Sokol Nový Bydžov / Radim Mikulka, Luboš Bous /
3. TJ Slavoj Český Brod / Rostislav Čachotský, Josef Laczko /
4. Kučerka Pardubice F / Tomáš Fous, Pavel Šaravec /
5. NK Sparta Kutná Hora / Pavel Němec, Josef Jelínek /
6. Nohejbal Konojedy B / Petr Kratochvíl, Miloslav Vach /
7. TJ Sokol Čáslav / Peter Rackovský, Tomáš Kožený /
8. NK Petrovice I / Aleš Váca, Milan Kučera /
9. MK Čelákovice / Jan Kaiser, Milan Prel, František Knap /
10. Kučerka Pardubice S / Pavel Kosek, Miroslav Tichý /
11. TJ Tatran Ždírec n.D. / Václav Žaloudek, Miroslav Petřík /
12. NK Chotusice / Květoslav Všetečka, Libor Hájek /

gallery1 gallery1  


Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/63345/virtual/www/libraries/expose/core/processor.php on line 163