BT Content Slider

MČR singlu dorostů 2016

I poslední letošní dorostenecký titul, a to ze singlu, získaly Čakovice a to Jirka Kalous.  Ten tak získal v letošním roce všechna dorostenecká zlata.

 

Český Brod byl letos pořadatelem Mistroství České Republiky v nohejbalu jednotlivců a jelikož jsou pro ně takovéto akce asi už rutina tak vše probíhalo jako na drátkách a zcela ukázkově. Konec srpna asi trochu překvapil nečekaně teplým počasím, ale modrá obloha určitě lepší než déšť. Sešlo se 24 účastníků, kteří se nejprve utkali v tříčlenných skupinách, z nichž vítěz šel rovnou do osmifinále a ze druhého a třetího místa se šlo do předkola.

Singl je poměrně ošemetná záležitost, ve které stačí chvilkové zaváhání a nepozornost a i favorit může snadno padnout. Nic takového se ovšem poslední srpnovou neděli nedělo. Jirka Kalous, coby jasná jednička, si šel bezpečně pro zlato. Po cestě nezaváhal a nepřipustil ani žádnou diskuzi o výsledku. Ve finále mu asistoval Tomáš Hyžák ze Vsetína a bednu zkompletoval Lukáš Kábrt ze Zbečníku.

Foto a Video.

gallery1 gallery1 gallery1


Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/63345/virtual/www/libraries/expose/core/processor.php on line 163