BT Content Slider

Čáslavská pata 2016

Čáslavskou patu ovládly Čelákovice.

Foto a Video play-off a skupin.

Již po čtrnácté se uskutečnil ve sportovním areálu TJ Sokol Čáslav turnaj dvojic "Čáslavská pata". Akce se zúčastnilo celkem 18 týmů a vysokou úroveň turnaji opět zajistila skvělá účast řady ligových hráčů.
Prvenství si po maratonu 49 zápasů nakonec vybojovala dvojice extraligových hráčů Čelákovic ve složení Martin Spilka a Martin Flekač. Vítězové ztratili za celý turnaj pouze jediný set a to v dramatickém finále se soupeřem z Karlových Varů (Hron, Knapp). Tento finálový duel dospěl v rozhodujícím třetím setu až do stavu 9:9, kde se podařilo hráčům Čelákovic proměnit závěrečný mečbol.
Obhájce loňského prvenství tým Radotín (Ešner, Frank) obsadil konečné třetí místo, když rovněž porazil hráče prvoligového Českého Brodu (Vedral, Líbal) až úplně posledním míčem třetí sady.
Ceny pro jednotlivce si z Čáslavi odvezli Jiří Knapp z K.Varů (nejlepší hráč) a Miroslav Ilich z družstva Ostružno (nejstarší hráč).

Systém turnaje byl pořadateli nastaven do čtyř základních skupin, ze kterých si nejlepší čtyři družstva zajistila postup do vyřazovací části osmifinále.

Nepostupující dva týmy odehrály zápas o konečné 17.-18.místo.

Velké poděkování patří sponzorům a partnerům akce: Město Čáslav, T.P.C.A. Kolín, Promex – Luksík Vetrusy a oddílu nohejbalu TJ Sokol Čáslav.

Výsledky: Základní skupina A:

Český Brod – T.P.C.A. 2:0, Č. Brod – Sampíci 2:0, Č. Brod – Čáslav A 2:0, Č. Brod – Čáslav D 2:0.
T.P.C.A. – Sampíci 2:0, T.P.C.A. – Čáslav A 2:0, T.P.C.A. – Čáslav D 2:0.
Sampíci – Čáslav A 2:0, Sampíci – Čáslav D 2:0.
Čáslav A – Čáslav D 2:0.

1. Český Brod 8 bodů 8:0

2. T.P.C.A. 6 bodů
6:
2
3. Sampíci 4 body
4:
4
4. Čáslav A 2 body
2:
6
5. Čáslav D 0 bodů
0:
8

Základní skupina B:

Plácalové – Čakovice 2:0, Plácalové – Čáslav E 2:0, Plácalové – N. Bydžov 2:0.
Čakovice – Čáslav E 2:1, Čakovice – N. Bydžov 2:0.
Čáslav E – N. Bydžov 2:0.

1. Plácalové 6 bodů
6:
0
2. Čakovice 4 body
4:
3
3. Čáslav E 2 body
3:
4
4. Nový Bydžov 0 bodů
0:
6

Základní skupina C:

Čelákovice – Slaný 2:0, Čelákovice – Vrdy 2:0, Čelákovice – Čáslav B 2:0, Čelákovice – Ostružno 2:0.
Slaný – Vrdy 2:0, Slaný – Čáslav B 2:0, Slaný – Ostružno 2:0.
Vrdy – Čáslav B 2:1, Vrdy - Ostružno 2:0.
Čáslav B – Ostružno 2:0.

1. Čelákovice 8 bodů
8:
0
2. Slaný 6 bodů
6:
2
3. Vrdy 4 body
4:
5
4. Čáslav B 2 body
3:
6
5. Ostružno 0 bodů
0:
8

Základní skupina D:

Radotín – Karlovy Vary 2:1, Radotín – Čáslav C 2:0, Radotín – Kutná Hora 2:0.
K. Vary – Čáslav C 2:0, K. Vary – K. Hora 2:0.
Čáslav C – K. Hora 2:1.

1. Radotín 6 bodů
6:
1
2. K. Vary 4 body
5:
2
3. Čáslav C 2 body
2:
5
4. Kutná Hora 0 bodů
1:
6

O konečné 17. – 18.místo:

Čáslav D – Ostružno 0:2 (7:10, 8:10)

Osmifinále:
Český Brod – Kutná Hora 2:0 (10:4, 10:9)
Slaný – Čáslav C 2:0 (10:5, 10:4)
Vrdy – Karlovy Vary 0:2 (5:10, 2:10)
Plácalové – Čáslav B 2:1 (8:10, 10:4, 10:5)
Čelákovice – Nový Bydžov 2:0 (10:8, 10:4)
Čakovice – Sampíci 2:0 (10:7, 10:8)
Radotín – Čáslav A 2:0 (10:7, 10:2)
Čáslav E – T.P.C.A. 1:2 (10:6, 7:10, 8:10)
Čtvrtfinále:
Český Brod - Slaný 2:0 (10:8, 10:5)
Karlovy Vary - Plácalové 2:0 (10:6, 10:9)
Čelákovice - Čakovice 2:0 (10:7, 10:9)
Radotín – T.P.C.A. 2:0 (10:7, 10:9)
Semifinále:
Český Brod – Karlovy Vary 1:2 (10:9, 5:10, 9:10)
Čelákovice - Radotín 2:0 (10:8, 10:3)
o 3.místo:
Český Brod - Radotín 1:2 (6:10, 10:7, 9:10)
Finále:
Karlovy Vary - Čelákovice 1:2 (5:10, 10:7, 9:10)
Celkové pořadí:
1. Čelákovice / Martin Spilka, Martin Flekač /
2. Karlovy Vary / Karel Hron, Jiří Knapp /
3. Radotín / David Ešner, Radek Frank /
4. Český Brod / Marek Vedral, Josef Líbal /
5. T.P.C.A. Kolín / Vladimír Tesárek, Matěj Procházka /
6. Čakovice / Ondřej Bálek, Jakub Kopáček /
7. Plácalové / Radek Krunert, Štěpán Krunert /
8. Slaný / Jakub Beránek, Pavel Gruber /
9. Čáslav E / Jan Hykel, Peter Rackovský, Michal Němec /
10. Čáslav B / Tomáš Kožený, Václav Dostál /
11. Sampíci / Jakub Šťastný, Luděk Kotek /
12. Kutná Hora / Pavel Němec, Josef Jelínek /
13. TJ Sokol N. Bydžov / Petr Sýkora, Pavel Jelínek /
14. Vrdy / František Vostrý, Lukáš Vavřina /
15. Čáslav A / Josef Forejt, Lukáš Žaloudek /
16. Čáslav C / Jindřich Špičák, Adam Brož /
17. Ostružno / Patrik Urban, Miroslav Ilich /
18. Čáslav D / Miroslav Lipták, Jan Prorok /

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   


Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/63345/virtual/www/libraries/expose/core/processor.php on line 163