BT Content Slider

Krajský přebor trojic mládeže v Čelákovicích.

Čáslav se umístila na třetím místě.

Letos je naplánováno 7 turnajů mládeže v rámci středočeského kraje. První z nich byl turnaj v Čelákovicích konaný v neděli 1.5.2016. Byl vyhlášen zároveň jako krajský přebor trojic a zároveň coby Memoriál Jaroslava Krále.

Do nově přejmenované arény v Čelákovicích (Emity -> Forbes) se sjelo 9 trojic a z toho 7 žákovských sestav a 2 dorostenecké. Vzhledem k účasti Šacungu a Českého Brodu v BDL je nutné počítat se sporadickou účastí těchto klubů. Český Brod přesto zvládnul poslat jednu žákovskou sestavu, přestože zároveň hrál BDL v Českých Budějovicích. Hrálo se na 2 hřištích a ve 2 skupinách. Dorost a žáci dohromady, dorost na dva dopady, žáci na tři. Nejlepších osm čekalo play-off.

Čáslav vyslala 2 plně obsazená auta a tedy 8 mládežníků. Byla postavena jedna dorostenecká sestava (Vach, Lipták, Matoušek, Mrkvička) a jedna žákovská (Macoun, Šimerka, Dibelka, Bártl). V roli trenéra se představil Míla Vach. Jak pro žáky a tak i pro dorostence to byl první turnaj, protože práce s mládeží byla u nás po delší pauze obnovena až teprve loni na podzim. Přesto se dokázaly obě sestavy probojovat do play-off a to dokonce žákovská sestava z druhého místa, když v základní skupině podlehla pouze domácím. V play-off se dokázala dorostenecká sestava prosadit a dosáhla na skvělé třetí místo, když v malém finále přetlačila domácí áčko.

Na první turnaj skvělý výsledek pro Čáslav.

Přeborníkem se suverénně stala žákovská sestava Českého Brodu v sestavě Svoboda, Zavacký, Čech, která neztratila za celý den ani set.

Výsledky níže.

Foto a Video.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1