BT Content Slider

T3 O pohár ONS vydrtila Sázava

 12 sestav se utkalo o pohár, ale sestava Sázavy byla o několik tříd lepší a zaslouženě vyhrála.

Letošní okres bude hojně obsazený -- 10 týmů. Toho prvním důkazem byl turnaj trojic O pohár ONS, kde se sešla řada okresních sestav a to včetně nováčků z Velimi a Sázavy. Tak trochu tedy - za Sázavu startovaly ex-Vavřinečtí V. Ptáček, O. Bálek a Gregor. Ondra Bálek momentálně působí v prvoligovém Startu a Vašek Ptáček ještě loni startoval za druholigové Čelákovice B - letos bude hrát za Sázavu stejně jako Gregor, který loni hrál za krajský Vavřinec. Tato sestava potvrdila svoje kvality a rozdílem několika tříd si zaslouženě došla pro prvenství. Za celý den neztratila ani set a soupeři byly schopní dát maximálně 3 x 8 bodů a v ostatních setech to bylo 6 a méně bodů - stejně tak i ve finále, které skončilo 10:5,10:5.

Zbytek příček obsadila Čáslav A, Uhlířské Janovice, které v souboji o 3.místo zdolaly Konojedy B. Tyto tři týmy se shodou okolností potkali v jedné základní skupině.

Systém turnaje byl na 3 základní skupiny. 2 přímo postupující a k nim 2 týmy ze třetích míst, dle skóre. Hrálo se na 3 dopady a 2 vítězné sety. 3.set případně od 5:5.

Výsledkové listy níže.

Foto a Video.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1