BT Content Slider

OP Veteránů: Kutná Hora rulez again

Kutná Hora ovládla mistrovství veteránů.

Foto a Video.

V sobotu 26. září 2015 proběhlo ve sportovním areálu TJ Sokol Čáslav tradiční jednorázové mistrovství okresu v kategorii veteránů, tj. hráčů nad 40 let.

Celkem sedm trojic a devět dvojic bojovalo v obou kategoriích a velice cenné double nakonec získalo družstvo NK Sparta Kutná Hora ve složení Pavel Němec, Jan Radoměřský a Libor Hájek. Kutnohorským se podařilo obhájit loňská vítězství!
Druhá místa vybojovaly ve trojicích Konojedy, ve dvojicích Mukařov a medailová umístění zkompletovala ve trojicích družstva domácí Čáslavi a ve dvojicích Konojedy.
Přeboru se zúčastnily dvě sestavy týmu Kučerka Pardubice (start na divokou kartu pořadatele), které ale nedosáhly na stupně vítězů a braly v obou kategoriích „bramborové medaile“.
Nejstarším účastníkem akce byl hráč pořadatelské Čáslavi Josef Havel (60 let).

Nejdříve se soutěžilo v kategorii trojic, kde si to sedm týmů rozdalo na dva hrané sety systémem „každého s každým“. Kutná Hora zde nenašla přemožitele a i když ztratila tři body za remízy, stačilo ji to k celkovému prvenství.

Ve dvojicích byla družstva rozdělena do dvou základních skupin, ze kterých první dva týmy postoupily do vyřazovací části semifinále. Kutnohorští ztratili pouze dva sety s Mukařovem a to jak v základní skupině, tak i ve finále.

Výsledky přeboru trojic:

K. Hora – Konojedy 1:1 (10:8, 9:10), K. Hora – Čáslav A 2:0 (10:7, 10:7),K. Hora – Kučerka Pardubice F 1:1 (7:10, 10:9), K. Hora - Kučerka Pardubice S 2:0 (10:8, 10:7), K. Hora – Čáslav B 1:1 (9:10, 10:6), K. Hora – Petrovice I 2:0 (10:3, 10:6).
Konojedy – Čáslav A 1:1 (8:10, 10:5), Konojedy – Kučerka F 1:1 (9:10, 10:6), Konojedy – Kučerka S 2:0 (10:8, 10:4), Konojedy – Čáslav B 2:0 (10:9,10:6), Konojedy – Petrovice I 2:0 (10:9, 10:5).
Čáslav A – Kučerka F 2:0 (10:8, 10:6), Čáslav A - Kučerka S 1:1 (7:10,10:8), Čáslav A – Čáslav B 1:1 (6:10, 10:8), Čáslav A – Petrovice I 2:0 (10:5, 10:4).
Kučerka F – Kučerka S 1:1 (10:4, 7:10), Kučerka F – Čáslav B 2:0 (10:9, 10:3), Kučerka F – Petrovice I 2:0 (10:6, 10:7).
Kučerka S – Čáslav B 2:0 (10:5, 10:2), Kučerka S – Petrovice I 2:0 (10:2, 10:5).
Čáslav B – Petrovice I 1:1 (8:10, 10:4).

Tabulka
1. Kutná Hora 9 bodů
9:
3
2. Konojedy 9 bodů
9:
3
3. Čáslav A 7 bodů
7:
5
4. Kučerka Pardubice F 7 bodů
7:
5
5. Kučerka Pardubice S 6 bodů
6:
6
6. Čáslav B 3 body
3:
9
7. Petrovice I 1 bod
1:
11

Poznámka: O pořadí na 1.- 2. a 3.- 4. místě rozhodla vzájemná bilance družstev.

Konečné pořadí trojic:
1. NK Sparta Kutná Hora / Němec, Radoměřský, Hájek /
2. Nohejbal Konojedy / Brnoliak, Pokorný, Vach /
3. TJ Sokol Čáslav A / Rackovský, Macoun, Havel /
4. Kučerka Pardubice F / Fous, Tichý, Hájek /
5. Kučerka Pardubice S / Štefán, Mikulka, Kosek /
6. TJ Sokol Čáslav B / Kožený, Houra, Ondruš /
7. NK Petrovice I / Váca, Matoušek, Kratochvíl /

Výsledky přeboru dvojic:

Základní skupina A:

Kutná Hora – Mukařov 1:1 (10:5, 9:10), Kutná Hora - Čáslav A 2:0 (10:5, 10:7), Kutná Hora – Petrovice I 2:0 (10:6, 10:6), Kutná Hora - Čáslav B 2:0 (10:4, 10:7).
Mukařov – Čáslav A 2:0 (10:8, 10:9), Mukařov – Petrovice I 2:0 (10:4, 10:5), Mukařov – Čáslav B 2:0 (10:5, 10:1).
Čáslav A – Petrovice I 2:0 (10:8, 10:4), Čáslav A – Čáslav B 2:0 (10:4, 10:7).
Petrovice I – Čáslav B 1:1 (8:10, 10:6).

1. Kutná Hora 7 bodů
7:
1
2. Mukařov 7 bodů
7:
1
3. Čáslav A 4 body
4:
4
4. Petrovice I 1 bod
1:
7
5. Čáslav B 1 bod
1:
7
Základní skupina B:

Konojedy – Kučerka S 1:1 (10:4, 7:10), Konojedy – Kučerka F 2:0 (10:8, 10:5), Konojedy – HAKR tým 2:0 (10:2, 10:6).
Kučerka S – Kučerka F 2:0 (10:6, 10:3), Kučerka S – HAKR tým 1:1 (10:5, 8:10).
Kučerka F – HAKR tým 2:0 (10:3, 10:9).

1. Konojedy 5 bodů
5:
1
2. Kučerka S 4 body
4:
2
3. Kučerka F 2 body
2:
4
4. HAKR tým 1 bod
1:
5
Semifinále:
Kutná Hora – Kučerka S 2:0 (10:6, 10:9)  
Konojedy – Mukařov 1:2 (6:10, 10:6, 9:10)  
O 3.místo:
Kučerka S – Konojedy 1:2 (7:10, 10:6, 6:10)  
Finále:
Kutná Hora - Mukařov 2:1 (7:10, 10:9, 10:8)
Konečné pořadí dvojic:
1. NK Sparta Kutná Hora / Němec, Radoměřský /
2. NK Mukařov / Brnoliak, Pokorný /
3. Nohejbal Konojedy / Vach, Šperlík /
4. Kučerka Pardubice S / Štefán, Mikulka, Kosek /
5. TJ Sokol Čáslav A / Rackovský, Macoun /
6. Kučerka Pardubice F / Fous, Tichý, Hájek /
7. HAKR tým / Kratochvíl, Hájek /
8. NK Petrovice I / Váca, Matoušek /
9. TJ Sokol Čáslav B / Kožený, Havel /

gallery1   


Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/63345/virtual/www/libraries/expose/core/processor.php on line 163