BT Content Slider

T3 noční Vrdy: From dusk till dawn

Po roční pauze se konal 16.ročník posvícenského turnaje ve Vrdech. Pozměnil se formát turnaje a to tak, že se posunul do nočních hodin. První ročník se tak konal od soumraku do úsvitu.

 

V páteční podvečer se sešlo 10 trojic a jejich řady zdobila řada účastníků ligových soutěží a to jak mužských tak i ženských. Hřiště ve Vrdech nemá stálé osvětlení, ale 5 halogenových lamp o celkovém příkonu 4500W to hravě napravilo. Taktéž kvůli déle trvající vlně veder byla volba nočních hodin jednoznačně správná. Teplota postupně klesala v průběhu turnaje od 30 k cca 24 stupňům.

Na základní část byly trojice rozděleny do dvou skupin po pěti a hrálo se na 2 sety. Do play-off se nedostaly týmy Třeba a Čáslav. Nakonec se na stupně nejvyšší probojoval "Jak přijede Lukáš" (L.Flaks, I.Buřvalová, J.Holý), kteří ve finále ve třech setech ve svitu ranního rozbřesku prolomili skvělou obranu Hlinska (D.Urubčík, R.Urubčík, D.Novotný). Na třetím místě domácí Vrdy 'A' (J.Havránek, R.Frank, D. Lengál) před MiLiLi Ventili (Červinka,Netolický, Śvejna).

Foto a video play-off a zákl.skupin a sestřih.

Výsledkové listiny níže.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1