BT Content Slider

21.ročník turnaje trojic O pohár ONS

Pohár nohejbalového svazu získali hráči Chabeřic.

Foto a Video.

Čáslavský oddíl TJ Sokol uspořádal již 21. ročník nohejbalového turnaje trojic mužů „O pohár ONS“. O prvenství bojovalo celkem dvanáct družstev z okresů K. Hora a Kolín.

Vítěz posledních dvou ročníků, tým Vavřince se musel letos spokojit s třetím místem, když v souboji poražených semifinalistů přetlačil ve třech setech domácí Čáslav. Finále obstarala družstva Chabeřic a Kutné Hory a tým s Posázaví ve složení Milan Závorka, Jakub Šťastný a Patrik Janda dokázal svého soupeře porazit v turnaji i podruhé (poprvé v základní skupině).

Velkým překvapením turnaje byly výkony neregistrované trojice z Chotusic, která v základní skupině A skončila druhá a ve čtvrtfinále dle očekávaní nestačila na pozdějšího vítěze celého turnaje.

Cenu pro nejlepšího hráče turnaje si z Čáslavi odvezl hráč Ondřej Bálek z Vavřince.

Turnaj byl nejdříve rozehrán ve třech základních skupinách, za kterých postoupila dva nejlepší družstva. Čtvrtfinálovou osmičku pak doplnily dvě nejlepší trojky ze třetích míst základních skupin.

Výsledky:

Základní skupina A:

Čáslav A – Chotusice 2:1 (9:10, 10:8, 10:8), Čáslav A – Petrovice I 2:0 (10:7, 10:6), Čáslav A – Vrdy 2:0 (10:2, 10:4).
Chotusice – Petrovice I 2:0 (10:9, 10:9), Chotusice - Vrdy 2:0 (10:8, 10:5).
Petrovice I – Vrdy 2:1 (10:4, 3:10, 10:9).

Základní skupina A:
1. Čáslav A 6 bodů
6:
1
2. Chotusice 4 body
5:
2
3. Petrovice I 2 body
2:
5
4. Vrdy 0 bodů
1:
6

Základní skupina B:

Konojedy A – Konojedy B 2:1 (9:10, 10:7, 10:9), Konojedy A – Církvice 2:0(10:6, 10:6), Konojedy A – Pečky 2:0 (10:5, 10:2).
Konojedy B – Církvice 2:1 (10:3, 7:10, 10:7), Konojedy B – Pečky 2:0 (10:4, 10:5).
Církvice – Pečky 2:0 (10:3, 10:1).

Základní skupina B:
1. Konojedy A 6 bodů
6:
1
2. Konojedy B 4 body
5:
3
3. Církvice 2 body
3:
4
4. Pečky 0 bodů
0:
6

Základní skupina C:

Chabeřice – Kutná Hora 2:1 (8:10, 10:4, 10:5), Chabeřice – Vavřinec 2:0(10:9, 10:9), Chabeřice – Čáslav B 2:0 (10:4, 10:9).
Kutná Hora – Vavřinec 2:0 (10:9, 10:7), Kutná Hora – Čáslav B 2:1 (8:10, 10:6, 10:9).
Vavřinec – Čáslav B 2:0 (10:4, 10:5).

Základní skupina C:
1. Chabeřice 6 bodů
6:
1
2. Kutná Hora 4 body
5:
3
3. Vavřinec 2 body
2:
4
4. Čáslav B 0 bodů
1:
6
Čtvrtfinále:
Konojedy A – Vavřinec
0:
2
(8:10, 7:10)
Chabeřice – Chotusice
2:
0
(10:4, 10:4)
Čáslav A – Církvice
2:
1
(10:8, 6:10, 10:8)
Konojedy B – Kutná Hora
0:
2
(9:10, 8:10)
Semifinále:
Vavřinec – Chabeřice
0:
2
(4:10, 8:10)
Čáslav A – Kutná Hora
0:
2
(6:10, 9:10)
O 3.místo:
Vavřinec – Čáslav A
2:
1
(9:10, 10:7, 10:8)
Finále:
Chabeřice – Kutná Hora
2:
0
(10:5, 10:3)
Celkové pořadí:
1. Chabeřice Star / Závorka, Šťastný, P. Janda /
2. NK Sparta K.Hora / Procházka, Jelínek, Plašil /
3. SK Vavřinec / O. Bálek, Gregor, Pivoňka /
4. TJ Sokol Čáslav A / Hykel, J. Žilka, Kožený /
5. Nohejbal Konojedy A / Bílek, Šperlík, Haváček /
6. NK Chotusice / L. Žilka, Všetečka, J. Havránek /
7. Nohejbal Konojedy B / Brnoliak, Pokorný, Kratochvíl /
8. TJ Církvice / Dostál, Malyjurek, Špičák /
9. NK Petrovice I / Vavřina, Matoušek, Kučera /
10. TJ Sokol Čáslav B / Němec, Rackovský, Polák /
11. TJ Slavoj Vrdy / M. Havránek, Franc, Špičák /
12. NK Pečky / Kobliha, Nerad, Vedral /

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1


Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/63345/virtual/www/libraries/expose/core/processor.php on line 163