BT Content Slider

10.kolo KP: TJ Lokomotiva Nymburk vs TJ Slavoj Vrdy

Vrdy do semifinále.

V posledním kole základní části jsme zajížděli od Nymburka. Šlo o přímý souboj o druhé místo s tím háčkem, že Nymburk potřeboval vyhrát minimálně 6:1. Navíc Vrdy komplet mimo Flaksíka (reprezentace na World tour v Neapoli) a Havran sice přítomný byl, ale lehce indisponován a tak do hry nezasáhl. Nymburk byl na tom podstatně hůře. Chyběl Láďa Štěpař, dlouhodobě indisponovaný Červinka, Vrťoch hrál, ale měl problémy s kyčlem. 
Noc před utkáním přecházela nad republikou masivní studená fronta spojená s deštěm. Nymburk naštěstí akorát nakropené hřiště a po celou dobu utkání počasí vydrželo. Velké štěstí.

Vstup do utkání lépe pro domácí, kde v koncovce třetího setu dokázali lépe proměňovat. Do druhé dvojky skvostný vstup - vedení 5:0 a ještě 7:2, ale poté se Venca s Lukynem dostatečně nabudili a dostali to na devítky - tam to sice pojebali, ale zbytek zápasu už byli lepší. V podobném duchu byl i zbytek utkání. Všechno těsné koncovky třetích setů ale všechno pro Vrdy.

Čelákovice v posledním kole nepřekvapily v Zaječově, takže Vrdy končí v základní části na druhém místě s jednou prohrou a jednou remízou právě se Zaječovem. Na podzim vynecháváme čtvrtfinále a jdeme rovnou do semi a to hrajeme doma 10.9.2022

TJ Lokomotiva Nymburk vs TJ Slavoj Vrdy - 1:6

Foto a Záznam.

Zápis níže.

gallery1 gallery1