BT Content Slider

1.kolo KP: TJ Slavoj Vrdy vs SK Šacung Benešov B

6:4 pro domácí.

První utkání a tak zprvu začneme poněkud zeširoka. Začíná se první týden v červnu a to samozřejmě kvůli covidu. Letos za to můžeme být téměř vděční, protože celý květen bylo vcelku hnusně zima a deštivo. Dnes bylo letní počasí, ale v okolí procházely solidní bouřky a tolik asi k počasí.

Vrdy letos opět fůzované s Čáslaví, která bohužel letos nepostavila béčko. Nastálo přešel do základu Honza Kratochvíl. Pro změnu nemůžeme počítat s Patrikem. Ze strany Vrdů se do sestavy po delší době vrací Matěj Hurda, který zde působil před lety jako žák. 

Samotné utkání bylo asi takové, jak se dalo předpokládat po dlouhé pauze. Řada nevynucených chyb, ale zároveň bylo vidět nadšení ze hry. Vrdům se nepodařil vstup do utkání a projel obě úvodní dvojky. Mírně korigoval v první trojce, ale hned následně Šacung přidal další dva body a to ve zcela jasných zápasech. Skóre 1:4. Pak už bodovali jenom domácí a stylově se rozhodlo ve třetím na devítkách v poslední dvojice. Nutno zmínit, že po letech působení ve Vrdech se konečně do role tahouna přihlásil AdamB, který zahrál skvělé utkání, hrál s chutí a vybombil si především trojky.

TJ Slavoj Vrdy vs SK Šacung Benešov B - 5:5

Zápis níže.

Foto a Záznam později.

gallery1 gallery1