BT Content Slider

3.kolo KP: TJ Slavoj Vrdy vs SK Jizerní Vtelno

1:6.

Michal Kašpárek, trenér hostí, viděl utkání následovně:

TJ Slavoj Vrdy - SK Jizerní Vtelno A 1-6

 

Ke třetímu utkání během osmi dnů jsme vyrazili k soupeři,kde se nám moc nedaří.Před dvěma lety jsme ztratili výhru v posledních dvojkách a loni jsme tam utržili porážku.

Domácí jen se šesti hráči,my též a k tomu Coco,který léčí natržený sval.

Do první dvojky jsme postavili Kubu s Dušanem.A bylo to podobné jako v Čelako.První set pro nás ,druhý pro soupeře , aby jsme si to ve třetím pohlídali.

Stejné to bylo u druhé dvojky,kde Michal se Sekym prohospodařili náskok ve druhém,aby ve třetím o tři míče vyhráli.

V zápase prvních trojek (Kuba,Dušan,Brambor) jsme dominovali a nepřipustili zvrat v utkání.

Domácích silnější sestava proti naši (Michal,Petr,Seky-střídal Coco) tentokrát druhé trojici hrála velmi dobře.Nám se nedařil příjem a příprava útoku.První set jasně pro domácí.Změna v sestavě na konci setu a ve druhém setu přinesla jen zmírnění porážky.

Naše vložená dvojka dovolila soupeři v prvním setu jen jeden míč a ve druhém Petr s Bramborem dotahovali vedení ,aby závěr setu zlomili pro sebe.

V singlu nastoupilza Vrdy Michal Němeca podal hlavně v prvním setu výborný výkon.Ve druhém polevil,Dušan srovnal a ve třetím za osmiček dvakrát proměnil útok.Vedení 5-1 již bylo nadějné.

A hned další bod přidala Michalova trojka ve dvou setech,kdy tentokrát nebyla třeba změna v náhře.

Trenérk utkání: "Počasí tentokrát přálo a jen kurt byl měkčí,ale pro obě mužstva stejný.V přátelském duchu jsme si konečně ve Vrdech připsali vítězství.Až na zaváhání ve druhé trojici jsme byli lepší a zaslouženě zvítězili.Domácím chybělo několik hráčů,což ale nesnižuje náš výkon.Příští týden nás čeká těžký zápas v Brodu."

Zápis níže.

Foto a Záznam.

gallery1 gallery1