BT Content Slider

14.kolo KP: TJ Slavoj Vrdy vs SK Šacung Benešov B

V dohrávce 4.kolo finálové skupiny 6:4 po otočce ze stavu 1:4, sezóna u konce.

po dopoledním utkání se Zvánovicemi jsme odpoledne ještě zfoukli dohrávku 4.kola finálové skupiny se Šacungem B. Ten dorazil v obvyklém složení ... s Trucem, ale bez Tůmy. Ozdobou byl start Gábiny Zachové. 

Stále luxusní počasí a stále stejné složení domácího týmu, stále v šesti.

Vstup do utkání - snadný zisk první dvojky, ale následně ztráta následných čtyř zápasů, stav 1:4, naštěstí jsme zabrali v odvetných trojkách a následně i dvojkách a když se k tomu připočítal úvodní singl, otočka dokonána a stav 6:4. Pěkné dovršení double match day a i celé sezóny. Je trochu smutné, že jsem uhráli body pouze v prvních kolech a potom až v tomto dvojzápase. Sezóna jako celek nebude určitě něco, co si dáme za vitrínu a budeme na ni vzpomínat. 

Sezónu poznamenalo nejvíce asi zranění Havrana, který těsně před sezónou šel na plastiku křižáku v koleni, Kyli naskočil až do podzimní části kvůli zádům, extrémně nešťastný odchod Lukáše do Čáslavi za ne zcela vyjasněných okolností a obecně každé utkání bylo horko těžko lepeno dohromady aby bylo aspoň 6 lidí a několikrát pouze formálně, protože někteří hráči nastupovali, aniž by mohli hrát naplno ... či vůbec ne.

Foto a Záznam.

gallery1 gallery1