BT Content Slider

1.kolo KP: TJ Slavoj Vrdy vs TJ Slavoj Český Brod B

KP nám začal. Souboj Slavojů vyhrál ten Vrdský.

Středočeský krajský přebor se letos stal zajímavým místem. Nymburk posílil o extraligového Štěpaře, Zvánovice o Chejna, do Šacungu přišel Tůma a Truc se stále výrazně zlepšuje a válí to krásně v extralize, natož kraji. Čelákovice to pojali důsledně a přesunuly celý druholigový tým do kraje - takže Bareš, Vrtiška, Šlajs doplnili taková jména jako Štěpánek, Matura, Hejtík. A jak posilovaly Slavoje z Brodu a Vrdů? Český Brod poslal svoje průbojné mládí do Áčka a doplnil lidmi z Céčka, takže přišel Forest, Štěpánek, Michal Čachotský, kteří ješte potřebují sbírat zkušenosti, v důsledku výrazné oslabení. Ve Vrdech pro změnu řádí marodka - Kyli záda, Havran koleno a výrazně omezí působení i Řeka a Luky. Základem týmu tak budou kluci z Pardubic, ke kterým se přidal Honza Andrýs.

Krátká poznámka ke stavu hřiště ... to se letos povedlo. Už na první utkání pevné a krásně drželo, přechod ven z hal byl pochopitelně poněkud drsný, tuto sobotu umocněn velmi chladným počasím kolem pěti stupňů. Aspoň nefoukalo.

Samotné utkání bylo poněkud utahané. Vrdy se dostali do trháků ve střední pasáži, kterou ovládli jednoznačně a stejně tak Andrýsova trojka nepřipustila diskuzi. Přesto se rozhodovalo až v poslední dvojici, kterou si opět Honza pohlídal.

TJ Slavoj Vrdy vs TJ Slavoj Český Brod B 6:4

Zápis níže.

Foto a Záznam.

gallery1 gallery1