BT Content Slider

14.kolo KP: TJ Slavoj Vrdy vs SK Šacung Benešov B

V posledním kole výhra 6:2 na Šacugem a posun pryč z posledního místa.

Sychravé počasí, teploty kolem dvanácti stupňů, mrholení až mírný deštík. Vrdy po výbuchu v Nymburce, kde bojovaly o přenechání posledního místa soupeři měly šanci na reparát proti Šacungu. Ten byl v tabulce o jeden bod lepší a i vzájemný zápas odehraný v Benešově pro ně vyzníval lépe. Navíc si dovezli trenéra v podobě známého Martina Maršálka a smečaře z áčka - Tomáše Sekeru a éčka Kamila Kandu. Tomáš je tuto sezónu veden coby junior, ale odehrál toho více právě v extralize než v kraji. Okresní Kamil měl být pro změnu oporou a středem krajského Šacungu C, ale po jeho rozpadu strávil sezónu právě v okresním éčku. Naopak oslabení v podobě absence jakéhokoliv Krunerta hosty určitě mrzela.

Utkání začalo lépe pro domácí, když získali obě dvojky, poté Šacung kontroval v první trojici. Druhá se protáhla do třetího setu, který zvládly lépe domácí. V nepárové části získali benešovští 15bodů, což je na dva zápasy málo. V třísetových odvetných trojcích se body podělili a tak konečný výsledek:

TJ Slavoj Vrdy vs SK Šacung Benešov B - 6:2

Vrdy tak končí sezónu na pátém místě se ziskem 7bodů. Stejně bodů má i čtvrtý Nymburk, který je shodou okolností jediný tým proti kterému Vrdy nezískali ani bod. Na všech ostatních se aspoň nějaký bod získat podařil. Před sezónou byly plány rozhodně odvážnější, ale odchodem loňských opor se cíle změnili především na odehrání všech utkání, což se povedlo, byť jsme se často scházeli jen v šesti.

Zápis níže.

Foto a Záznam.

gallery1 gallery1