BT Content Slider

Krajské soutěže 2014: 10.kolo

Lídři obou soutěží nezaváhali.

Obě středočeské soutěže pokračovaly 10.kolem. V krajském přeboru (KP) družstev mužů se vedoucí Nymburk hodně nadřel na hřišti posledních Zvírotic k zisku obou bodů.
Hlavenec vybojoval v Č. Brodě letošní již pátou remízu, čehož využil k posunu na druhé místo tým Vavřince, který se vůbec nemazlil doma se soupeřem z Dobříše.
Jednoznačné vítězství rovněž dosáhl v duelu tabulkových sousedů B tým Šacungu, který na domácí půdě přehrál družstvo Přišimasy a odskočil tak svému soupeři na rozdíl tří bodů.

V nižší krajské soutěži (KS) družstev mužů zvítězily vedoucí Chabeřice na hřišti Sadské a udržely si tříbodový náskok před K. Horou, která doma jednoznačně přejela poslední Hořovice.
Favorizovaná Osnice si rovněž vcelku hladce poradila doma se soupeřem ze Zvánovic. Nejvyrovnanější duel se odehrál ve Slaném, kde utkání s Čáslavi nakonec skončilo spravedlivou dělbou bodů.

V nedělní dohrávce 9.kola se Čáslav těšila z nejtěsnější výhry nad Osnicí.

Výsledky 10.kola KP:
Vavřinec – Dobříš
6:
0
Český Brod B – Hlavenec
5:
5
Šacung B – Přišimasy
6:
1
Zvírotice - Nymburk
3:
6
Výsledky 10.kola KS:
Kutná Hora – Hořovice
6:
0
Slaný B – Čáslav >>>
5:
5
Sadská - Chabeřice
2:
6
Osnice – Zvánovice
6:
2
Dohrávka 9.kola:
Čáslav - Osnice >>>
6:
4
Tabulka KPS:
1. TJ Lokomotiva Nymburk 10 8 1 1
57:
29
17
2. SK Vavřinec 10 6 2 2
53:
34
14
3. SK Nohejbal Hlavenec 10 4 5 1
52:
38
13
4. TJ Slavoj Český Brod „B“ 10 6 1 3
46:
34
13
5. SK Šacung Benešov „B“ 10 4 3 3
51:
37
11
6. SK Nohejbal Přišimasy 10 4 0 6
38:
47
8
7. NK Dobříš 10 2 0 8
20:
48
2
8. VV Zvírotice 10 0 0 10
10:
60
0
Tabulka KS:
1. Chabeřice Star 10 9 0 1
58:
23
18
2. NK Sparta Kutná Hora 10 7 1 2
53:
31
15
3. TJ Sokol Čáslav 10 5 4 1
53:
38
14
4. NK Osnice 10 5 1 4
47:
44
11
5. TJ Sokol Slaný „B“ 10 4 1 5
46:
44
9
6. TJ Sokol Zvánovice 10 4 0 6
36:
44
8
7. TJ Sadská 10 1 2 7
30:
56
4
8. TJ Spartak Hořovice 10 0 1 9
16:
59
1

Program 11.kola, sobota 21.6.2014 od 09.00 hod.: KP: Vavřinec – Zvírotice,
Přišimasy – Č. Brod B,
Hlavenec – Nymburk,
Dobříš – Šacung B (od 10.00 h.).

KS: Chabeřice – Osnice,
Slaný B - Kutná Hora,
Zvánovice – Čáslav (od 10.00 h.)
Hořovice – Sadská.

b_300_0_16777215_00_images_clanky_2014_iks10_140615.131850.IMG_9930.jpg

 


Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/63345/virtual/www/libraries/expose/core/processor.php on line 163