BT Content Slider

ČF#1 Pce I.tř: Kučerka A vs Benešovice

Kučerka potvrdila v prvním kole play-off roli favorita a porazila Benešovice.

Oblačno, díky tomu rozumné teploty a přesto minimální šance srážek. Na nohejbal bychom si těžko mohli přát lepší počasí. V základní části skončila Kučerka třetí o vzájemné skóre za Ostřešany. Benešovice na místě šestém. Na sedmém místě Holice, které v základní části hrály obvykle bez Kopa, play-off se ale asi účastnit bude. Ostřešany mají navíc zraněného Pikiho, takže je lepší umístění může jen mrzet.

V základní části Kučerka s Benešovicemi nezaváhala a plus mínus podobný průběh mělo i první čtvrtfinále. Kučerka postrádala Dana Felgra, Benešovice za Pavla Ďuranu. Ten byl sice přítomen, ale do hry nezasáhl.
Utkání začalo lépe pro hosty, když první trojka Kučerky předváděla neurovnanou hru plnou chyb. To se naštěstí ve druhém a třetím setu změnilo a první bod pro domácí. Druhá trojka vedená Andrýsem bez zaváhání. Následující dvě dvojky šli obě do třetího setu, kde ale měly ale domácí sestavy navrch a vyhrály rozdílem pěti bodů v obou případech. 4:0. Benešovicím se podařilo korigovat až proti první trojici domácích, která navázala na svůj rozháraný výkon z prvního setu utkání.

ČF#1 Pce I.tř: Kučerka A vs Benešovice - 6:1; stav série 1:0.

Odveta za týden na půdě Benešovic.

Foto a Záznam.

gallery1 gallery1