BT Content Slider

6.kolo Pce I.tř: Kučerka A vs Mnětice

V dohrávce 6.kola zvítězila Kučerka 5:2

Netradičně v pondělí se dohrávalo 6.kolo pardubické I.třídy. Slušné počasí - pod mrakem, poněkud dusno. Týmy se sešly více méně v plné palbě. Kučerce chyběl Dan Felgr, Dan Kalousek se poněkud zapomněl, ale dorazil včas na dvojky. Zásadní byl návrat Honzy Andrýse.

První trojka naskočila v látané sestavě, protože smečaři ještě nedorazili a poměrně snadno prohrála, byť v druhém setu se začínala dostávat do tempa. Druhá byla na síti s Andrýsem a taky měl pomalý rozjezd. V prvním na devítkách David Kovář luxusně zakrátil. Ve druhém se podařilo otočit na konci setu. Do třetího vstoupili lépe hosté, vedli už 5:2 a 7:3 potom se Kučerka konečně zakousla a na devítkách vyslal Andrýs projektil na boční lajnu. Na první dvojku dorazil Dan Kalousek ale spolu s Lukášem Pikalem do konce zápasu nenalezli potřebné tempo. Bod pro Mnětice. Potom se už definitivně ke slovu dostala Kučerka. Zisk obou dvojek a především pozměněné první trojky proti Kovářovi.

Utkání rozhodla otočka druhého a třetího setu druhých trojek, zisk všech tří utkání, které šli do třetího setu. Jinak se minimálně za poslední tři roky jednalo o první výhru Kučerky nad Mněticemi.

6.kolo Pce I.tř: Kučerka A vs Mnětice - 5:2