BT Content Slider

14.kolo Pce I.tř: Trnová vs Kučerka A

Kučerka v posledním kole v přímém souboji o páté místo zdolala Trnovou.

Týmy před posledním kolem dělil dvoubodový rozdíl a bylo jasné, že vítěz uzme celkové páté místo a poražený skončí na dně vítězné části tabulky, tedy šestém místě. Trnová a ani Kučerka se nesešly v plném počtu, chyběl řada smečařů.
Kučerka vstoupila do zápasu lépe a v třísetových bitvách získala obě trojky a tak pokračovala i ve dvojkách. Pomalu tak získala hned z kraje všechny potřebné body. V poslední dvojce získali domácí čestný bod a následně bylo utkání ukončeno pro nedostatek světla, což byl důsledek toho, že všechny zápasy byly vyrovnané a končily až ve třetích setech.

Vzhledem k tomu, že se právě odehrálo poslední kolo, možná by stálo za to trochu zabilancovat. Kučerka do letošního ročníku vstoupila značně oslabena. Oba Pikalovci odešli do Němčic a Havran od začátku sezóny deklaroval, že jeho účast je značně nepravděpodobná. To nakonec potvrzuje i jeho nula účastí.
Začátek sezóny přesto vyšel skvěle a rychle se podařilo vybudovat slušný bodový zisk, který nás posunul do vrchní části tabulky. Na podzim se totiž soutěž dělí na prvních šest a poslední čtyři, kteří vzájemně dokončují dvoukolový systém. V první části tabulky se Kučerka tak nemusela strachovat o sestup. Nakonec páté místo, což vzhledem k častým absencím smečařů v druhé polovině soutěže je vcelku úspěch.
Za zmínku stojí asi personální influx hráčů Vrdů. Míra Havránek dokončil školu a našel si práci v HK, Kučerka je potom logická volba. Lukymu umožnil školní rozvrh odehrát značné množství zápasů v druhé polovině soutěže a k tomu se přidal ještě na pár zápasů Adam Brož.

Zápis - poslední kolo, rozvolněnější mravy. Myslím, že zápis vůbec nebyl, každopádně jsem ho neviděl a tudíž ani nefotil.

Trnová vs Kučerka A - 4:1.

Foto a Video.

b_300_0_16777215_00_images_clanky_2016_Pce99_160927.165020._7D_4801_01.jpg