BT Content Slider

5.kolo Pce I.tř: Holice vs Kučerka

4:3 pro Holice.

 

Po přeháňce bylo ideálně připravené hřiště v krásném areálu v Holicích. K pozdravu se za domácí postavil Pavel Kop a když se přijel podívat i Kuba Mrákava tak to složení nemělo daloko od výběru reprezentace. Kuba naštěstí jen fandil a tak na hřišti drtil Kučerku pouze Pavel.

Kučerka byla v začátku utkání úspěšnější. Sice si neporadila s Kopovou formací, ale druhou trojku a dvě dvojky získala pro sebe a tak si vybudovala nadějné vedení 1:3. Do následujících dvou zápasů nastoupil opět Kop a bez problémů si je pohlídal. Rozhodovalo se tak v poslední trojici, do které ještě stihnul naskočit kapitán Marek Líbal, který přijel na poslední chvíli. Posílení hosté zvládli lépe první set, ale v druhém se jejich hra rozpadla a tak se šlo do třetího. V tom si ještě v polovině utkání držele Kučerka dvoubodové vedení, ale to postupně ztratila a tečkou bylo eso z podání domácího borce.

Holice vs Kučerka - 4:3

Zápis níže.

Foto a Video.

gallery1 gallery1  

 


Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/63345/virtual/www/libraries/expose/core/processor.php on line 163