BT Content Slider

OP1: Pepa Bílek slaví zlatý double.

Přebornický víkend beze zbytku patří Konojedskému Pepovi Bílkovi. V sobotu zlatý ve dvojkách, v neděli v singlu.

V neděli 14.6.2015 se konal okresní přebor jednotlivců. Bylo to hned po sobotním přeboru dvojek a navíc nedorazili někteří tradiční účastníci - například borci z Chabeřic - Šťastný, Závorka a pak Kutnohorský Procházka. Sešlo se tedy 10 účastníků a úroveň byla o něco nižší než v předešlých letech.

Systém byl nastaven tak, že se hrálo ve dvou skupinách po pěti, hrálo se na 2 sety. Posléze osmičkové play-off, kde se třetí set hrál zkrácený. Za zmínku stojí účast 12ti letého Českobrodského hráče Erika Zavackého, který sklízel za svoje výkony pravidelně potlesk a vypadl až ve čtvrtfinále po třísetové bitvě s Tomášem Mikovcem. V play-off jasně dominoval Pepa Bílek, který si bez zaváhání došel pro výhru. Ve finále porazil domácího Michala Němce 10:6 a 10:8, což schodou okolností repríza prvního zápasu turnaje ze skupin, kde stejný soupeř stejným výsledkem udělil Pepovi jedinou ztrátu setů za celý den.

Výsledek - 1. Josef Bílek - Konojedy, 2. Michal Němec - Čáslav, 3. Míra Havránek - Vrdy, 4. Tomáš Mikovec - Velké Chválovice.

Výsledkové listiny níže.

Foto a Video z play-off a základních skupin.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1