BT Content Slider

Výsledkový servis 2024: 10.týden

Seznam článků

Nejlepší jednotlivec kraje z Vrdů.

Středočeský nohejbalový krajský přebor (KP) družstev mužů měl před letní přestávkou na programu šesté kolo. V Benešově se konal přebor jednotlivců, kde se sešlo celkem sedm hráčů ze čtyř oddílů. Soutěžilo se v jedné společné skupině systémem „každého s každým“ na dva vítězné sety.

Vítězství si nakonec zcela zaslouženě vybojoval hráč Michal Němec z družstva TJ Slavoj Vrdy, který ovládl přebor bez jediné prohry a jediný set ztratil v zápase se zvánovickým Reznerem. Na druhém místě skončil Dušan Karel ze Zvánovic a stupně vítězů zkompletoval domácí Lukáš Krunert. Konečné pořadí na 4. až 7.místě musela při shodném zisku bodů rozhodnout až vzájemná bilance těchto hráčů.

Foto a Záznam zde >>>

Výsledky:

Vrdy – Zvánovice A 2:0, Vrdy – Šacung B 2:0, Vrdy – Šacung A 2:0, Vrdy – Šacung C 2:0, Vrdy – Čáslav 2:0, Vrdy – Zvánovice B 2:1.
Zvánovice A – Šacung B 2:0, Zvánovice A – Šacung A 2:1, Zvánovice A – Šacung C 2:0, Zvánovice A - Čáslav 2:1, Zvánovice A – Zvánovice B 1:2.
Šacung B – Šacung A 2:1, Šacung B – Šacung C 2:1, Šacung B - Čáslav 2:0, Šacung B – Zvánovice B 1:2.
Šacung A – Šacung C 2:1, Šacung A – Čáslav 0:2, Šacung A – Zvánovice B 2:1.
Šacung C – Čáslav 2:0, Šacung C – Zvánovice B 2:0.
Čáslav – Zvánovice B 2:1.