BT Content Slider

SF2 Extraligy: TJ Spartak Čelákovice vs NK Vsetín

5:3, stav série 1:1.

Extraliga se blíží svému vyvrcholení. Teď v semifinále probíhá selekce účastníků Superfinále. Dle předpokladů jsou tam už Modřice, byť se doma rozjížděly poněkud pozvolna.
Minulý týden potvrdil roli nasazeného semifinalisty doma Vsetín, když porazil Spartak 5:3. Spartak tak doma musel vyhrát. V sobotu se začalo v obvyklý čas, hráče přivítalo typické babí léto; nádherné počasí. Taktéž divácká návštěva byla nadprůměrná a i vsetínské fanoušky bylo řádně slyšet.

Začátek utkání lépe pro elitní dvojku domácích - Kilík + Ftáčník. Proto Brutovskému se Stupákem měli navrch, získali rychle první set, v druhém se dostali až ke stavu 9:7, poté ale nedokázali zakončit a ve třetím už byla navrchu dvojka hostí. Ani druhá dvojka se domácím nezadařila. 0:2.
Poté naštěstí Kilíkova trojka zaúřadovala a jednoznačně vyhrála. Poté následovala i Spilkova formace! V singlech nenastoupil za Vsetín Stupák ale Plachý. Kolenský si to pohlídal. Poté ve třech setech opět zaúřadovala první trojka domácích. Stav 4:2. V následující trojce si při zákroku v poli natáhnul tříslo Ftáčník, musel z utkání odstoupit a druhá dvojka už se nedostala do tempa - 4:3. Kuba samozřejmě chyběl i následující dvojce, kde ho zastoupil Spilka. Za začátku souhra s Kilíkem vázla, ale postupně se několika neuvěřitelnými koulemi dostali do varu a utkání dotáhli k vítěznému konci.

Odveta příští týden ve Vsetíně.

Zápis níže.

Foto, Záznam, Stream, Pozápasový rozhovor.

gallery1 gallery1