BT Content Slider

Výsledkový servis 2018: 9.kolo

Rezerva Šacungu poprvé bodovala.

Středočeský krajský přebor (KP) měl na pořadu 9. kolo, které ukončilo bezbodový půst družstva Šacungu Benešov B. To se dočkalo prvních letošních bodů v souboji s Českobrodskou rezervou.
Ve šlágru kola oplatilo Jizerní Vtelno porážku Nymburku a poskočilo před svého rivala na druhou příčku průběžného pořadí.
Vedoucí Osnice nezaváhala v Čelákovicích a i nadále je v čele KP.

V nižší krajské soutěži (KS) nedošlo na duel prvních dvou týmů, jelikož Sadská se k utkání do Lihy nedostavila. Konečný verdikt, tak bude řešen disciplinární komisi u „ kulatého stolu“.
Přišimasy naplno bodovaly ve Zvánovicích a vrátily se na průběžné druhé místo tabulky.
Plný bodový zisk zaznamenala po delší pauze i Čáslav, která s přehledem zvítězila v Nové Vsi.

Výsledky 9.kola KP:
Čelákovice C – Osnice
2:
6
Šacung B – Č. Brod B
6:
4
Jiz. Vtelno - Nymburk
6:
1

Vrdy - volno.

Výsledky 8.kola KS:
Zvánovice - Přišimasy
3:
6
Nová Ves – Čáslav
2:
6
Liha – Sadská (hosté se k utkání nedostavili)
Tabulka KP:
1. Osnice 8 6 2 0 14
46:
24
2. Jizerní Vtelno 8 5 2 1 12
40:
26
3. Nymburk 8 5 0 3 10
36:
21
 
4. Český Brod B 7 4 0 3 8
34:
30
5. Vrdy 7 2 2 3 6
29:
29
6. Šacung B 8 1 0 7 2
19:
46
7. Čelákovice C 8 1 0 7 2
16:
44
Tabulka KS:
1. Liha 7 7 0 0 14
42:
7
2. Přišimasy 8 4 2 2 10
35:
27
3. Sadská 7 5 0 2 10
33:
25
4. Zvánovice 8 3 1 4 7
31:
35
5. Čáslav 8 2 1 5 5
29:
39
6. Nová Ves 8 0 0 8 0
11:
48

Program 10.kola KP, sobota 16.6.2018 od 09.00 hod.:

Osnice, Šacung B – Jiz. Vtelno, Čelákovice C – Č. Brod B, Nymburk – Vrdy (od 9.30 hod.).
Šacung B - volno.

Program 9.kola KS, sobota 16.6.2018 od 09.00 hod.:

Sadská – Přišimasy,
Čáslav – Liha (od 10 hod.),
Nová Ves – Zvánovice (od 10 hod.).

Nejvyšší stupínek poprvé pro Český Brod.

V neděli 10.6.2018 se uskutečnilo v Čáslavi již čtvrté kolo středočeského krajského přeboru dorostu a žáků.

Soutěžilo se v kategorii dvojic a nadvládu čáslavských hráčů, kteří brali první místa z předchozích kol, zastavil Český Brod. Vítězná sestava Růžička, Jedlička ztratila v celém průběhu přeboru pouze jediný set právě ve finále s Čáslavi.
Medailové umístění zkompletovala pořádající družstva Čáslavi (2.místo: Dibelka – Lipták, 3.místo: Kosík – Bártl). Těsně pod stupni vítězů, na 4.místě pak skončila další sestava Českého Brodu ve složení Kašík – Blažková.
Celkem se akce zúčastnilo 12 týmů z oddílů Čáslavi, Č. Brodu, Slaného a Kostelce n.Č.l, které nejdříve soutěžily ve třech čtyřčlenných základních skupinách, aby pak následně nejlepší osmička postoupila do vyřazovacích bojů Play – off.

Průběžné tabulka po čtyřech kolech (žáci + dorost): 1. TJ Sokol Čáslav 65 bodů 2. TJ Slavoj Český Brod 59 bodů 3. TJ Sokol Slaný 26 bodů 4. TJ Sokol Kostelec n.Č.l. 2 body