BT Content Slider

Výsledkový servis 2018: 8.kolo

Liha nadělovala v Přišimasích.

Středočeský krajský přebor (KP) měl na pořadu 8. kolo, které otevřelo druhou polovinu soutěžního ročníku.
Souboj prvního s posledním vyzněl, pro lídra KP Osnici.
Dělbou bodů skončil zajímavý duel Vrdů s Jizerním Vtelnem, kdy domácí vedli 3:2, následně prohrávali 3:5 a bod zachraňovali v posledních třísetových zápasech dvojic.
Nymburk zdolal jednoznačně céčko Čelákovic a poskočil díky lepšímu skóre na druhou příčku průběžného pořadí.

Nižší krajská soutěž (KS) pokračovala zápasy 7. kola.
Šlágr kola přinesl překvapivě hladkou prohru Přišimasů, které doma utrpěly neoblíbeného„kanára“ od suveréna soutěže, družstva Lihy.
Toho využila Sadská, která naplno bodovala proti Nové Vsi a poskočila na průběžnou druhou příčku tabulky.
Čáslav si po domácí prohře se Zvánovicemi hodně zkomplikovala boj o účast ve vyřazovací části, kam postoupí nejlepší čtyři týmy soutěže.

Výsledky 8.kola KP:
Osnice - Šacung B
6:
2
Vrdy - Jizerní Vtelno >>>
5:
5
Nymburk – Čelákovice C
6:
0
Český Brod B - volno
Výsledky 7.kola KS:
Čáslav - Zvánovice
3:
6
Sadská - Nová Ves
6:
2
Přišimasy – Liha
0:
6
Tabulka KP:
1. Osnice 7 5 2 0 12
40:
22
2. Nymburk 7 5 0 2 10
35:
15
3. Jizerní Vtelno 7 4 2 1 10
34:
25
4. Český Brod B 6 4 0 2 8
30:
24
5. Vrdy 7 2 2 3 6
29:
29
6. Čelákovice C 7 1 0 6 2
14:
38
7. Šacung B 7 0 0 7 0
13:
42
Tabulka KS:
1. Liha 7 7 0 0 14
42:
7
2. Sadská 7 5 0 2 10
33:
25
3. Přišimasy 7 3 2 2 8
29:
24
4. Zvánovice 7 3 1 3 7
28:
29
5. Čáslav 7 1 1 5 3
23:
37
6. Nová Ves 7 0 0 7 0
9:
42

Program 9.kola KP, sobota 9.6.2018 od 09.00 hod.:

Čelákovice C - Osnice,
Šacung B – Č. Brod B (od 09.30 hod.),
Jiz. Vtelno - Nymburk (od 10.00 hod.),
Vrdy - volno.

Program 8.kola KS, sobota 9.6.2018 od 09.00 hod.:

Zvánovice - Přišimasy,
Liha – Sadská,
Nová Ves - Čáslav(od 10.00 hod.).

Pozvánka:

V neděli 10.6.2018 proběhne v Čáslavi již čtvrté kolo středočeského krajského přeboru dorostu a žáků. Soutěž bude pokračovat v kategorii dvojic a měla by se jej zúčastnit družstva pořádající Čáslavi, Slaného a Českého Brodu.

Průběžné tabulka po třech kolech (žáci + dorost): 1. TJ Slavoj Český Brod 42 bodů 2. TJ Sokol Čáslav 38 bodů 3. TJ Sokol Slaný 12 bodů

b_300_0_16777215_00_images_clanky_2018_VS8_180602.110837._7D_9686.jpg