BT Content Slider

10.kolo Extraligy: TJ Spartak Čelákovice vs SKN Žatec

5:5. Oba celky s výsledkem spravedlivě nespokojení. Čelákovice proti poslednímu ztrácí bod. Žatec nedokázal přetavit vedení 1:5 ve vítězství.

Čelákovice bez Šafra, Žatec v šesti. První s posledním. Nečekané drama s jehož výsledkem nebude spokojený nikdo.

Úvodní dvojky byly obě třísetové, ale v koncovkách jistější hosté. Ve trojicích Kilíkova formace kontrovala. Spilkova, ve které se na nahrávce objevil Bareš a po jeho zranění Vrtiška, ale v koncovce třetího setu podlehla. Vložka začala dle předpokladů vysokým vedením Spilky a Holase na Zlatohlávkem a Kovaříkem. Ve druhém prostřídal Zlatohlávka Milan Dráždil a začala jeho neuvěřitelná jízda. Dokázal blokem udržet jak Holase a Spilku, tak i střídajícího Flekače. K tomu přidal důsledný útok a vtipnou interakci s diváky. Rok 1971 byl evidentně kvalitní ročník na nohejbalisty. Ve třetí setu na devítkách suše zlomil pod sebe.

V singlu - Kolenský - Ondřej Vít. Koleňák se pomaleji rozjížděl, ale potom parádní jízda od obou hráčů. Světový singl. Vít šťastnější.

Potom přišel na řadu konečně Spartak. Poslední tři zápasy ve třech setech. Žatec měl tři matchbally, žádná ale nevyužil. Remíza tedy.

TJ Spartak Čelákovice vs SKN Žatec - 5:5

Zápis níže.

Foto, Záznam a Rozhovor.

gallery1 gallery1