BT Content Slider

2.kolo Extraligy: TJ Spartak Čelákovice vs SK Karlovy Vary

Překvapivě vysoká výhra domácích 6:0.

Nádherné slunečné počasí, teploty kolem dvacítky a vymetená modrá obloha. Jaro je tu. Vzhledem k tomu, že minulý týden ještě reálně hrozily sněhové srážky neměl nikdo na antuce mnoho natrénováno. Varští už pak vůbec nic. Navíc se Spartak umí na začátek sezóny dobře připravit. Loni to kanárem odnesl Vsetín, letos to byly právě Vary.

Utkání začalo zostra konfrontací elitních sestav. Domácí si vybudovali náskok a ten v závěru setu udrželi. Ve druhém rozhodl až poslední balón. Ve druhé dvojice se na domácí půdě poprvé představila zimní posila Spartaku Jakub Ftáčník. Spolu s Honzou Kaděrou měli navrch nad Medkovou formací. Ten navíc v závěru druhého setu dostal žlutou za nesportovní chování - stažení soupeře rukou do saka, aktivita, která není až tak často k vidění. Výhra Kilíkovy squadry v následující trojci byla vyběhaná, ale vcelku očekávaná. Potom ale neuspěl ani Vanke proti Spilkovy, což při síle Spartaku v nepárové části nevěstilo nic dobrého pro Vary. Vloženku v prvním setu dotáhli ještě do devítek, ale po neúspěchu už v druhém setu zcela odpadli a nic na tom nezměnil ani Hron proti Kolenskému v singlu.

V dopoledním zápase uspěla rezerva Spartaku proti Zbečníku 6:4. Zápis níže a zde jsou k vidění rozhodující odvetné dvojky.

TJ Spartak Čelákovice vs SK Karlovy Vary - 6:0

Zápis níže.

Foto a Záznam a pozápasový Rozhovor a Sestřih.

gallery1 gallery1 gallery1