BT Content Slider

Extraliga o 3.místo: TJ Spartak Čelákovice vs MNK Modřice

Zápas, který nikdo nechtěl hrát, skončil úspěšněji pro domácí Spartak, který porazil v boji o bronz oslabené Modřice 5:1.


V divokých semifinálových sériích si hůře vedly Čelákovice a témeř katastrofický scénář si prožily Modřice. Spartaku by stačilo k výhře nad Čakovicemi doslova pár míčů, ale Avia udržela v koncovce chladnější hlavu. Modřice přišly o šanci na Superfinále v třetím semifinále, kde neudržel nervy Kuba Pospíšil a fyzickým atakem na Chalupu si vykoledoval červenou kartu. A to za stavu, kdy Modřice byly ve vedení a postup pouhé tři sety daleko. Pospíšil tak automaticky nemohl zasáhnout do boje o třetí místo a dá si pauzu i na začátku příští sezóny.
Samotné utkání se odehrálo venku za příznivého počasí. Ke konci se dokonce ukázalo sluníčko a i teploty byly vcelku příjemné na to, že se hraje na konci října. Modřice přijely na utkání sice s Pospíšilem, ale ten z výše zmíněných důvodů nemohl hrát, ale taktéž se nezúčastnil Pelikán. Čelákovicím chyběl Kaděra a Spilka se šetřil, protože ho přepadla rýmička.
Do utkání překvapivě lépe vstoupily Modřice, které se v první dvojici ujaly vedení 1:5 a první set dokonce získaly. Pak už se začaly naplňovat papírové předpoklady a Spartak rychle navyšoval vedení. Až v souboji druhých trojic získal hegemon poslední dekády čestný bod. Pak už rychle zakončení v singlu a odvetné trojici.

Čelákovice tak zakončily sezónu vítězstvím a ziskem bronzových medailí. Byla to hektická sezóna kde na začátku byl projekt Working together s korejským výběrem, základní částí bez porážky a kontumací 2 utkání kvůli chybnému nasazování fluktuujících hráčů spolu s juniory.


TJ Spartak Čelákovice vs MNK Modřice -  5:1.


Zápis níže.

Foto a Záznam a rozhovor.

gallery1 gallery1