BT Content Slider

Semifinále #3 Extraligy: TJ AVIA Čakovice vs TJ Spartak Čelákovice

Semifinále rozhodnuto. Symbolicky se končilo ve třetím setu na devítkách ... opět vyrovnané utkání a opět úspěšnější domácí.

Pro konečné klání se počasí umoudřilo a po chladném začátku října se vrátilo téměř letní počasí. To jistě uvítali fanoušci, kteří dorazili v hojném počtu. Početnější a rozhodně hlasitější byly příznivci Spartaku, kteří vytvořili téměř domácí atmosféru.

Do úvodních dvojic lépe vstoupili hosté. Vyhráli první set, ale následné čtyři pro sebe urvali domácí. Všechny 10:9. A když k tomu přidáme ještě první odvetnou dvojku, která se hrála na tři sety a všechny končily na devítkách tak si můžeme udělat představu jak vyrovnané to bylo. Na druhou stranu už asi nebude náhoda, když se v celé sérii podařilo Čelákovicím vyhrát pouze jednu jedinou dvojku a to je fakt, který posunul Čakovice do finále.
V utkání se pokračovalo trojicemi, kterými se podařilo Spartaku srovnat. V singlu opět repete Kalous vs Kilík. Poprvé v sérii Kalous vyhrál, opět třísetová záležitost. Následovalo srovnání v první odvetné trojici, ale pak už Čako šli do trháku.

Závěr byl jak jsem psal výše. Více než symbolicky Čakovice zakončili vítěznou dvojkou, kde se hrálo na tři sety 10:9, 9:10, 10:9.

Nádherné utkání, vyrovnané utkání s luxusní diváckou kulisou.

TJ AVIA Čakovice vs TJ Spartak Čelákovice - 5:3. Stav série 2:1. Čako jdou do Superfinále. Čeláko doma o týden a den dříve o třetí místo s Modřicemi.

Zápis níže.

Foto a Záznam a Sestřih.

gallery1 gallery1