BT Content Slider

3.kolo Extraligy: TJ Spartak Čelákovice vs TJ AVIA Čakovice

Čelákovice mají start do sezóny z říše snů. Dnes si doma podaly vícemistra z Čakovic 6:4 a po třech kolech jsou na prvním místě tabulky.

Čelákovice mají z kraje sezóny na pilno. V prvních třech kolech je čekaly největší aspiranti na titul - Vsetín, Modřice a Čakovice. Ke všemu se ještě intenzivně pracovaly na příjezdu korejských reprezentantů. Vše kulminovalo právě v sobotu 23.4. v rámci 3.kola extraligy.
Korejci dorazili v pátek odpoledne. V sobotu si stihli trochu zatrénovat a zahrát si v rámci 2.ligy s Holicemi za Béčko. Odpoledne už je čekala extraliga a Čakovice. Tým na nich samozřejmě postaven nebyl. Základ zůstal stejný jako v minulých kolech, akorát zraněného Kaděru nahradil Souček. Ten naskočil spolu s Flekačem do druhé dvojky a utkání mu vyšlo parádně. Vyhrál obě dvojky bez ztráty setu. K tomu se přidala silná zbraň Spartaku - nepárová část a první dvojka a pak k šestému bodu stačilo přidat jednu trojku.

Utkání se stalo taktéž extraligovou premiérou startu jihokorejského hráče a to konkrétně Jeong Won Deok  střídal do druhé trojky.

Spartak v této sezóně ve dvou domácích utkáních zvítězil a venku v Modřicích remízoval. Sobotní výhra ho posunula do čela tabulky.

TJ Spartak Čelákovice vs TJ AVIA Čakovice - 6:4

Zápis níže.

Foto a záznam a rozhovor a sestřih později.

gallery1 gallery1  


Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/63345/virtual/www/libraries/expose/core/processor.php on line 163