BT Content Slider

3.kolo Extraligy: TJ Spartak Čelákovice vs NK Vsetín

Remíza 5:5 po divokém průběhu, kde Vsetín ovládnul dvojky, Spartak pro změnu nepárovou část, včetně singlu, a většinu trojek.

Čelákovice začaly ročník bez distancovaného Spilky a kombem zápasů proti loňskému mistrovi a vícemistrovi. Teprve třetí zápas připravil "hratelného" soupeře a to NK Climax Vsetín a tak byly v plánu body.

Vsetín tradičně poskytuje zázemí množství slovenských reprezentantů a od letoška jeho řady rozšířil Laco Stupák, který získal na jaře už v barvách Vsetína titul mistra republiky v singlech.

Utkání začalo vítězstvím Vsetína v obou dvojkách. Následně nastoupil Spartak a odpověděl ziskem čtyř bodů v řadě. Především souboj singlistů Kolenského a Stupáka byla spektakulární podívaná. 
Odvetné trojky si soupeři podělili a tak byl stav 5:3 a Spartak měl jistý bod. V následné dvojce se šlo bod za bod až do třetího setu na devítky. Tam Brutovský při opouštění bloku zavadil patou o síť (to je fakt, nikoliv dohad), ale rozhodčí si toho nevšimli a Vsetín následně zabodoval. Domácí to vzali s "klidem" sobě vlastním a explodovali. Apely neměly žádný efekt, možná tak pouze na hru vlastní druhé dvojky, která podala nevýrazný výkon a remíza byla na světě.

Zápis níže.

Video a Foto a Rozhovor a Sestřih.

gallery1 gallery1