BT Content Slider

OP2: Dominance Konojed

Konojedy opanovaly okresní přebor dvojic. Získaly první a třetí místo. Mezi ně se vměstnala pouze Čáslav.

Na povinné okresní přebory dvojic se sjelo 10 mužstev. Neúčast postihla pouze Český Brod, který čeká obligátní pokuta. Kromě okresních hráčů se objevil také krajský Honza Král za Zruč a dvojka Čáslavského áčka - Hykel, Němec.

Hrálo se systémem dvou základní skupiny po pěti a následná vyřazovací osmička. Hráno na 2 vítězné sety, třetí od pěti. Zkrácená sada přišla vhod, protože slunečné počasí a teploty kolem 30 ubíraly dost sil. Ihned po dohrání finále se spustila solidní bouřka a tak pouze předání cen proběhlo v klubovně - tedy počasí vyšlo na chlup.

Nalosování bylo poněkud nevyrovnané a skupina B byla výrazně silnější. To se projevilo v prvním kole play-off, kde se ze skupiny A zachránila pouze Čáslav A (Hykel, Němec) , která prošla přes Zruč. Ta prošla následně v semifinále i přes Konojedy A (Dan Šperlík, David Haváček). Druhé Konojedy ( Pepa Bílek, Míra Pokorný)  si poradily v druhém semifinále s Vrdy (Míra Havránek, Michal Macoun). Boj o třetí místo i finále byly na tři sety, finále rozhodnul poslední možný míč.

1. Konojedy B, 2.Čáslav A, 3. Konojedy A, 4. Vrdy.

Výsledkové listiny níže.

Foto a Video play-off a skupin.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1