BT Content Slider

Výsledkový servis 2023: 11.týden

Seznam článků

Velký obrat v Čelákovicích.

Velké drama přineslo úvodní utkání čtvrtfinálové série, kdy rezerva Čelákovic hostila jako úspěšnější tým základní části družstvo Šacungu/ Zvánovic. Po úvodních zápasech dvojic byl stav vyrovnaný 1:1. Následně se hostujícímu týmu podařilo zvítězit bez ztráty setu v obou zápasech trojic a čtvrtý bod přidal rovněž bez ztráty setu v zápase singlu. Stav utkání byl 1:4. Navíc domácí tým byl ještě blíže k prohře, když první set křížových trojic lehce prohrál 4:10. Kritický okamžik čelákovické hráče neuvěřitelně nakopl, a naopak hosté od této chvíle totálně propadli. Ve zbytku utkání vyhráli domácí všech osm setů a zázračně dokonali velký obrat.
K postupu jsou tak o něco blíže právě Čelákovice, i když vše je otevřené a do odvety není bez šance ani tým z benešovska.

Výsledek prvního utkání ČF:

TJ Spartak Čelákovice B-SK Šacung Benešov/Zvánovice 5:4 (sety 11:9, míče 174:162) (Stav série 1:0)

Sestava Čelákovice B: Hejtík, Bareš, Čuřík, Šeda, Kropelnický, Hnízdil. Sestava Šacung/ Zvánovice: Karel, Povýšil, Paták, Ziegler L., Burda, Jeništa, Charvát.

Program odvetného čtvrtfinále vyřazovací části play-off, sobota 2.9.2023 od 09.00 hod.: