1.kolo - 15.4.2017 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
1 14:00 Velim Vavřinec 5:5  
2 09:00 Sendražice Zruč n.S. 7:3  
3 10:00 Čáslav B Sázava 6:4 >>>  
4 09:00 Chvalovice Konojedy 4:6  
5 09:00 Kutná Hora Český Brod C 5:5  
2.kolo - 22.4.2017 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
6 10:00 Sázava Chvalovice 6:4  
7 09:00 Zruč n.S. Čáslav B 6:4  
8 09:00 Vavřinec Sendražice 6:4 Neděle 23.4.
9 09:00 Český Brod C Velim 6:4 Neděle 23.4.
10 09:00 Kutná Hora Konojedy 5:5  
3.kolo - 29.4.2017 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
11 09:00 Sendražice Český Brod C 4:6  
12 10:00 Čáslav B Vavřinec 5:5  
13 09:00 Chvalovice Zruč n.S. 6:4  
14 09:00 Konojedy Sázava 7:3  
15 14:00 Velim Kutná Hora 2:8  
4.kolo - 6.5.2017 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
16 09:00 Zruč n.S. Konojedy 1:9  
17 09:00 Vavřinec Chvalovice 10:0 Neděle 7.5.
18 09:00 Český Brod C Čáslav B 6:4 Neděle 7.5.
19 14:00 Velim Sendražice 5:5  
20 10:00 Sázava Kutná Hora 4:6  
5.kolo.- 13.5.2017 - vše sobota - dvojkolo >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
21 09:00 Čáslav B Velim 8:2  
22 09:00 Chvalovice Český Brod C 7:3  
23 09:00 Konojedy Vavřinec 5:5  
24 09:00 Sázava Zruč n.S. 7:3  
25 09:00 Kutná Hora Sendražice 9:1  
6.kolo - 13.5.2017 - vše sobota - dvojkolo >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
26 14:00 Sázava Vavřinec 2:8  
27 14:00 Konojedy Český Brod C 9:1  
28 14:00 Chvalovice Velim 7:3  
29 14:00 Čáslav B Sendražice 5:5  
30 14:00 Kutná Hora Zruč n.S. 10:0  
7.kolo - 20.5.2017 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
31 09:00 Sendražice Chvalovice 7:3  
32 14:00 Velim Konojedy 1:9  
33 09:00 Český Brod C Sázava 7:3 Neděle 21.5.
34 09:00 Vavřinec Zruč n.S. 9:1 Neděle 21.5.
35 10:00 Čáslav B Kutná Hora 3:7  
8.kolo - 27.5.2017 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
36 09:00 Zruč n.S. Český Brod C 4:6  
37 10:00 Sázava Velim 5:5  
38 09:00 Konojedy Sendražice 7:3  
39 09:00 Chvalovice Čáslav B 6:4  
40 09:00 Kutná Hora Vavřinec 9:1  
9.kolo - 3.6.2017 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
41 10:00 Čáslav B Konojedy 2:8 >>>  
42 09:00 Sendražice Sázava 7:3  
43 14:00 Velim Zruč n.S. 4:6  
44 09:00 Český Brod C Vavřinec 7:3 Neděle 4.6.
45 09:00 Chvalovice Kutná Hora 2:8  
10.kolo - 10.6.2017 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
46 09:00 Vavřinec Velim 8:2 Neděle 11.6.
47 09:00 Zruč n.S. Sendražice 4:6  
48 10:00 Sázava Čáslav B 8:2  
49 09:00 Konojedy Chvalovice 7:3  
50 09:00 Český Brod C Kutná Hora 7:3 Neděle 11.6.
11.kolo - 17.6.2017 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
51 09:00 Chvalovice Sázava 1:9  
52 10:00 Čáslav B Zruč n.S. 7:3  
53 09:00 Sendražice Vavřinec 2:8  
54 14:00 Velim Český Brod C 2:8  
55 09:00 Konojedy Kutná Hora 4:6  
12.kolo - 24.6.2017 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
56 09:00 Český Brod C Sendražice 7:3 Neděle 25.6.
57 09:00 Vavřinec Čáslav B 4:6 Neděle 25.6.
58 09:00 Zruč n.S. Chvalovice 9:1  
59 10:00 Sázava Konojedy 7:3  
60 09:00 Kutná Hora Velim 9:1  
13.kolo - 26.8.2017 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
61 09:00 Konojedy Zruč n.S. 8:2  
62 09:00 Chvalovice Vavřinec 5:5  
63 10:00 Čáslav B Český Brod C 4:6  
64 09:00 Sendražice Velim 6:4  
65 10:00 Sázava Kutná Hora 0:10  
14.kolo - 2.9.2017 - vše sobota - dvojkolo >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
66 09:00 Velim Čáslav B 7:3  
67 09:00 Český Brod C Chvalovice 9:1  
68 09:00 Vavřinec Konojedy 6:4  
69 09:00 Zruč n.S. Sázava 9:1  
70 09:00 Sendražice Kutná Hora 4:6  
15.kolo - 2.9.2017 - vše sobota - dvojkolo >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
71 14:00 Vavřinec Sázava 8:2  
72 14:00 Český Brod C Konojedy 9:1  
73 14:00 Velim Chvalovice 9:1  
74 14:00 Sendražice Čáslav B 3:7  
75 14:00 Zruč n.S. Kutná Hora 3:7  
16.kolo - 9.9.2017 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
76 09:00 Chvalovice Sendražice 2:8  
77 09:00 Konojedy Velim 8:2  
78 10:00 Sázava Český Brod C 5:5  
79 09:00 Zruč n.S. Vavřinec 4:6  
80 09:00 Kutná Hora Čáslav B 7:3  
17.kolo - 16.9.2017 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
81 09:00 Český Brod C Zruč n.S. 7:3 Neděle 17.9.
82 14:00 Velim Sázava 8:2  
83 09:00 Sendražice Konojedy 3;7  
84 10:00 Čáslav B Chvalovice 9:1  
85 09:00 Vavřinec Kutná Hora 3:7 Neděle 17.9.
18.kolo - 23.9.2017 >>>
čís. utkání začátek domácí hosté výsledek poznámka
86 09:00 Konojedy Čáslav B 5:5  
87 10:00 Sázava Sendražice 3:7  
88 09:00 Zruč n.S. Velim 5:5  
89 09:00 Vavřinec Český Brod C 4:6 Neděle 24.9.
90 09:00 Kutná Hora Chvalovice 10:0  
Konečná tabulka OP 2017:
1. Kutná Hora 18 15 2 1 32
132:
48
2. Český Brod C 18 14 2 2 30
106:
74
3. Kostelec/ Konojedy 18 11 3 4 25
115:
65
4. Vavřinec 18 9 4 6 22
104:
76
5. Sendražice 18 7 2 9 16
85:
95
6. Čáslav B 18 6 3 9 15
87:
93
7. Sázava 18 4 4 10 12
74:
106
8. Velim 18 3 4 11
10
71:
109
9. Zruč n.S. 18 4 1 13 9
70:
110
10. Velké Chvalovice 18 4 1 13 9
56:
124

Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/63345/virtual/www/libraries/expose/core/processor.php on line 163